Pakjao vēlas atbildes cīņu pret Meivezeru

REUTERS/Lai Seng Sin

Jau vēstīts, ka 39 gadus vecais filipīniešu bokseris svētdien izcīnījis savu 60. uzvaru līdzšinējā karjerā, Malaizijas galvaspilsētā Kualalumpurā nokautējot argentīniešu bokseri Lukasu Matīsi.

Kā ziņo portāls sports.yahoo.com, pēc cīņas Pakjao reportieriem atklāja, ka vēlētos aizvadīt atbildes cīņu pret Floidu Meivezeru.

Pakjao ar Meivezeru ringā tikās 2015. gadā, kad par uzvarētāju pēc punktiem tika atzīts amerikānis Meivezers. Tagad, pēc vairāk kā trīs gadiem Pakjao publiski paudis, ka labprāt vēlreiz spēkotos ar Meivezeru.

41 gadu vecais Meivezers no boksa aizgāja 2015. gada septembrī, taču ringā atgriezās pagājušajā gada vasarā, lai supercīņā tiktos ar UFC ikonu Konoru Makgregoru.

Jau pirms tam tika vēstīts, ka Pakjao šogad ir gatavs aizvadīt vēl vienu cīņu, taču konkrētu pretinieku viņš nenosauca.

“Ja Meivezers izdomās atgriezties boksā, tad sāksim organizēt cīņu. Man pašlaik pieder josta, tāpēc viss ir atkarīgs no viņa. Ja viņš vēlas atgriezties, taisīsim vēl vienu cīņu,” pauda Pakjao.

Tāpat Pkajo piebilda, ka vēl esot vairāki potenciāli pretinieki viņa nākamajai cīņai: “Ir vairāki potenciālie pretinieki, kā piemēram Vasils Lomačenko, Amirs Kāns un citi. Pašlaik ir ļoti daudzi bokseri, kuriem ir potenciāls kļūt par manu nākamo pretinieku.”

Svētdien bija Pakjao pirmais nokauts kopš 2009. gada, kad viņš 12. raundā pārspēja Migelu Koto. Pēc svinētās uzvaras Pakjao ieguva WBA čempiona jostu pusvidējā svarā (līdz 66,7 kg). Tagad zināms, ka viņš savu iegūto jostu plāno aizstāvēt.

Pakjao šī bija pirmā cīņa kopš pagājušā gada jūlijā piedzīvotā skandalozā zaudējuma Džefam Hornam. Toreiz tiesneši uzvaru Hornam piešķīra par spīti tam, ka Pakjao izdarīja par 90 trāpīgiem sitieniem vairāk nekā pretinieks.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par