“Palmeiras” pirmo reizi kopš 1999. gada triumfē “Copa Libertadores”

31/01/2021 12:47
Sanpaulu

Sanpaulu “Palmeiras” futbolisti sestdien slavenajā Marakanas stadionā, Riodežaneiro, triumfēja Dienvidamerikā prestižākajā klubu turnīrā – “Copa Libertadores”. Finālmačā “Palmeiras” ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja citu Sanpaulu komandu “Santos”.

Uzvaras vārtus otrā puslaika kompensācijas laika devītajā minūtē pēc Roni augsta centrējuma guva Brenu, kurš nekļūdīgi sita at galvu. Brenu spēlē iesaistījās vien piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad devās uz maiņu.

Pirmajā puslaikā abām komandām bija maz iespēju atklāt rezultātu un sitieni vārtu taisnstūrī netika izdarīti, toties bija daudz pārkāpumu. Pēc pārtraukuma komandas uzbruka mērķtiecīgāk un cīņa bija tikpat asa. Dažas minūtes pirms gūtajiem vārtiem “Santos” galvenais treneris Kuka par saplūkšanos ar pretinieku spēlētāju tika izraidīts no mača.

Brenu “Palmeiras” rindas papildināja novembrī un šonedēļ guva savus pirmos divus vārtus komandas labā. Trešdien viņš vietējās līgas mačā sarūgtināja “Vasco de Gama” komandu. “Palmeiras” nodrošinājusi vietu šīs sezonas FIBA Klubu pasaules kausa pusfinālā. Fināls bija paredzēts pie tukšām tribīnēm, taču Dienvidamerikas Futbola konfederācija (CONMEBOL) ļāva ielūgt aptuveni 5000 skatītāju. “Palmeiras” par turnīra uzvarētāju kļuvusi divas reizes, iepriekš to paveicot 1999.gadā.