Pamatīgas pārmaiņas “Valorant” reitingos – “G2 Esports” vairs nav pirmajā vietā

27/02/2021 21:51

Pamatīgas izmaiņas piedzīvojis “The Spike” portāla publicētais “Valorant” komandu reitings. Latvieša Arda “ardiis” Svarenieka pārstāvētā “G2 Esports” vairs neatrodas pirmajā vietā un nokritusies uz trešo vietu starp Eiropas vienībām, priekšā palaižot “Team Heretics” un “Ninjas In Pyjamas”. Ilgu laiku par Eiropas un pasaules spēcīgāko “Valorant” komandu uzskatītā vienība nav spējusi kvalificēties “Masters” turnīram jau divās kvalifikācijas kārtās. Lai arī komandas rezultāti nav slikti, pēdējās 10 spēlēs gūstot astoņas uzvaras, izšķirošajās spēlēs tai divreiz nav izdevies pieveikt “Ninjas In Pyjamas” spēlētājus, kas liedzis saglabāt labākās vienības titulu.

Tikmēr jau pieminētā “Ninjas In Pyjamas”, pateicoties veiksmīgajam sniegumam, ir pakāpusies par četrām pozīcijām uz reitinga otro vietu. Tāpat, pateicoties tam, ka izdevies kvalificēties “Masters” turnīram, šobrīd pirmajā vietā Eiropā atrodas “Team Heretics”, kuru pārstāv arī lietuvietis Žigimants “nukkye” Čmieliausks.

Neskatoties uz to, ka vienībai vēl nav izdevies kvalificēties uz “Masters” turnīru,  pamatīgi savas pozīcijas uzlabojusi “OG”, kuras kodolu veido trīs Francijas spēlētāji kā arī zviedrs ar serbu. Komanda spējusi pakāpties 11. vietas augstāk un šobrīd atrodas reitinga sestajā pozīcijā. Tikmēr vislielāko kāpumu starp TOP 20 organizācijām spējuši ir veikt “Chakalaka” no Polijas . Turpat aiz desmit labākajām Eiropas vienībām 12. vietā esošie spēlētāji ir spējuši uzlabot savu pozīciju par 43. vietām, salīdzinot ar iepriekš publicēto “The Spike” reitingu “Valorant” disciplīnā.

Tikmēr pamatīgu kritienu piedzīvojusi vienība “Futbolist”, kas noslīdējusi 11. vietas un atrodas 16. pozīcijā. Tajā gan vainojamas nav komandas neveiksmes, jo spēlētāji rāda ļoti atzīstamu sniegumu, bet gan tas, ka tā nepiedalās turnīros, kuriem ir liela vērtība, tāpēc viņu punktu skaits ir mazāks nekā citām vienībām, kuras spēlē sliktāk, tomēr augstākas raudzes turnīros.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…