Pamēģiniet apturēt – Porziņģis raksta vēsturi un aizvada karjeras rezultatīvāko spēli (VIDEO)

29/11/2022 06:36
Kristaps Porziņģis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, apspēlējot Minesotas “Timberwolves” ar 142:127.

Jau pirmajā minūtē kļuva skaidrs, ka šī būs Porziņģa spēle, jo liepājnieks realizēja divus tālmetienus pēc kārtas, komandai izvirzoties vadībā ar 6:0, bet nedaudz vēlāk pēc vēl viena veiksmīga trīs punktu metiena latviešu basketbolista izpildījumā rezultāts bija jau 9:2. Pateicoties spilgtam sniegumam sava līdera izpildījumā, “Wizards” kontrolēja mača gaitu un visas 48 minūtes pavadīja, esot vadībā.

Porziņģis uzstādīja jaunu karjeras rekordu un pretinieku grozā salādēja 41 punktu, realizējot sešus no astoņiem pustāliem metieniem, sešus no desmit tālmetieniem, kā arī visus 11 soda metienus. Tāpat Kristapam laukumā pavadītajās 30 minūtēs un 54 sekundēs četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, trīs bloķētie metieni un trīs piezīmes.

Ar savu sniegumu Porziņģis aizēnoja citus “Wizards” spīdekļus – Kailam Kuzmam 23 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles, bet Bredlijam Bīlam 22 punkti un piecas rezultatīvas piespēles.

Latvieša iepriekšējais rekords bija 40 punkti Ņujorkas “Knicks” sastāvā 2017. gada 5. novembrī.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs naktī uz 1. decembri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Bruklinas “Nets”.