Panarins pagarinājumā atnes Kolumbusai uzvaru pār “Maple Leafs” (VIDEO)

09/01/2018 09:18

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienīgajā aizvadītās nakts spēlē uzvaru izcīnījas Kolumbusas “Blue Jackets” hokejisti, kas savās mājās papildlaikā ar 3:2 pārspēja Toronto “Maple Leafs” komandu.

“Blue Jackets” spēja atspēlēt divu vārtu deficītu. Cīņas otrajā periodā Toronto komandu vadībā izvirzīja Džeimss Van Rīmsdaiks, bet pārsvaru duboltoja talantīgais zviedrs Viljams Nīlanders.

Mājinieki nepadevās un pašās spēles beigās spēle lauzt cīņas likteni. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas, veiksmīgākais vārtu priekša bija Niks Folino, kurš pēdējais pieskārās ripai, kas pēc rikošeta atrada vietu Toronto vārtos.

Uzvaru viesiem nosargāt neizdevās, jo Kolumbusas uzbrucējam Pjers Luks Dubua nepilnas trīs minūtes līdz trešā perioda noslēgumam izdevās pārspērt “Leafs” vārtu vīru Frederiku Andersenu otro reizi.

Cīņas papildlaikā uzvaru izcīnīja “Blue Jackets” hokejisti, kuriem uzvaru atnesa Krievijas izlases uzbrucēja Artemija Panarina vārtu guvums.

Šajā sezonā Panarins, kurš vasarā uz Kolumbusu pārcēlās no Čikāgas “Blackhawks” nometnes, guvis 11 vārtus un 25 atdevis rezultatīvas piespēles.

Ar 25 izcīnītām uzvaram 44 mačos “Blue Jackets” ieņem otro vietu “Metropolitian” divīzijā, kamēr Toronto komanda ar tikpat uzvarām ir trešie “Atlantic” divīzijā.