Panarins: KHL nepastāv konkurence

06/06/2018 12:30

Viens no Krievijas talantīgākajiem hokeja uzbrucējiem Artemijs Panarins apstiprinājis, ka uz aizvadīto pasaules čempionātu Dānijā viņam doties nav atļāvusi viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets”.

“Jā, mani nepalaida komanda,” sarunā ar “Sovetskij Sport” stāsta uzbrucējs. “Bet skatījos mačos, ne visas spēles, bet tikai “play-off” cīņas. Ceturtdaļfinālu pret Kanādu redzēju. Ko tur daudz pateikt? Puiši cīnījas, žēl, ka nenolauzām papildlaikā.”

Pret Krieviju ceturtdaļfinālā ar trīs vārtu guvumiem izcēlās kanādiešu spīdeklis Konors Makdeivids.

“Viņš ir ļoti ātrs spēlētājs, nopelnījis visas uzslavas. Viņš nestāv vienkārši uz vietas un pielabo ripas. Viņš ir reāls zvērs. Ļoti labs uzbrucējs – slidošana, rokas, galva,” konkurentu no Edmontonas “Oilers” slavē Panarins.

“KHL viņš visus degradētu. Mums vispār nav konkurences. NHL – labākā līga pasaulē, tur visas komandas ir līdzīgas, bet mums sistēma uzbūvēta citādi,” atbild Panarins, kad jautāts, kā Makdeividam klātos Kontinentālājā hokeja līgā.

“NHL jau no pirmā “play-off” raunda ir cīņa, bet kad Krievijā pēdējo reizi pirmajā kārtā bija septiņas spēles, ja spēlē visi spēcīgākie? Principā, SKA un CSKA pirmās divas kārtas uzvar ar rezultātu 4:0. Var cigaretes smēķēt, bet tikai konferences finālā nākas noskaņoties.”

Panarins uz Kolumbusu pārcēlās pagājušajā vasarā, kad tika aizmainīts no Čikāgas “Blackhawks”. Savā pirmajā sezonā “žaketnieku” rindās Artemijs aizvadīja 81 spēli un izcēlās ar 82 rezultativitātes punktiem – 27 gūti vārti un 55 rezultatīvas piespēles. Tā bija Panarina labākā sezona NHL. Savukārt, Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sešās spēles – divi goli un piecas piespēles.