Panarins: Man ir vieglāk pateikt Putinam, ka viņš ir slikts, nekā atzīt Dieva neesamību

Artemijs Panarins, sportazinas.com
Artemijs Panarins | Foto: Sputnik

Nacionālās hokeja līgas () kluba Ņujorkas “Rangers” un Krievijas izlases uzbrucējs intervijā “Sports.ru” pastāstīja par savu attieksmi pret reliģiju.

“Jā, esmu reliģiozs cilvēks, bet ne fanātiķis. Vairs neticu mācītājam, bet ar Dievu runāju bez starpniekiem. Es neticu, ka mācītājs baznīcā zina vairāk par mani, ka viņam ir telefons, ar kura palīdzību viņš piektdienās sazinās ar Dievu,” pastāstīja hokejists.

“Pirms katras mājas spēles eju uz baznīcu. Vienkārši, lai pabūtu vienatnē, padomātu, kāds cilvēks es vēlos būt. Par sportu neko neprasu, tikai lai visi ir veseli un laimīgi. No kurienes tas nāk? Vecmāmiņu un vectēvu propaganda. “Dievs visu dzird” – tā viņi man teica bērnībā, un tagad jau ir grūti tikt no tā vaļā,” turpināja Panarins.

“Kaut kur sāku šaubīties, bet lai pilnībā atteiktos no reliģijas… Man ir vieglāk pateikt Putinam [Krievijas prezidentam], ka viņš ir slikts cilvēks, nekā atzīt Dieva neesamību. Man ir grūti mainīt sevi, un es pat negribu riskēt. Ja man ir slikti, tad es varu atnākt uz baznīcu, un man kļūst labāk. Nezinu, kā neticīgie tiek galā ar problēmām.”

Sportists pastāstīja savu viedokli arī par situāciju Krievijā. “Neteiktu, ka esmu opozicionārs, vienkārši neatbalstu šo režīmu. Iespējams, šobrīd izklausos kā ārzemju aģents. Bet uzskatu, ka cilvēki, kuri noklusē problēmas, ir lielāki ārzemju aģenti, nekā tie, kuri par tām runā. Kopš deviņdesmitajiem gadiem nekas nav mainījies. Ienākumi pieaug, bet arī cenas aug,” skarbs bija 27 gadus vecais spēlētājs.

Jau ziņots, ka Panarins šovasar panāca septiņu gadu vienošanos par 81,5 miljoniem ASV dolāru (72,4 miljoni eiro) ar Ņujorkas “Rangers”. Iepriekšējo sezonu uzbrucējs aizvadīja Kolumbusas “Blue Jackets”, 79 regulārā turnīra spēlēs atzīmējoties ar 28 vārtiem un 59 piespēlēm. Savukārt desmit “play-off” mačos Panarins iemeta vēl piecas ripas pretinieku vārtos un atdeva sešas piespēles.

Stenlija kausa pirmajā kārtā “Blue Jackets” parūpējās par sensāciju, pārliecinoši izslēdzot no cīņas regulārās sezonas uzvarētāju Tambabejas “Lightning” ar 4-0. Taču jau nākamajā kārtā tika atzīts Bostonas “Bruins” pārākums ar 2-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par