Panarins skarbi par Krieviju: Kā bērnu hokejs var nebūt korumpēts, ja tāda ir visa valsts?

Artēmijs Panarins, sportazinas.com
Artēmijs Panarins | Foto: "NY Post"

Skarbi par savu dzimteni – Krieviju – izteicies Nacionālās hokeja līgas () komandas Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Artēmijs Panarins.

“Ko es domāju par bērnu hokeja problēmām Krievijā? Nesaprotu, kā jaunatnes hokejā var nebūt korupcija, ja tāda ir visā valstī kopumā. Zivs pūst no galvas…” sarunā ar “Instagram” mediju “hockeyvkurse” sacīja Panarins, kurš uzskata, ka korupcija Krievijā sākas jau no bērnu hokeja un kļūst lielāka, spēlētājiem pieaugot.

Hokejists gan ar piemēriem nepamatoja, kas īsti šīs ir par problēmām.

Panarins ne reizi vien kritizējis Krievijas pastāvošo iekārtu. “Neteiktu, ka esmu opozicionārs, vienkārši neatbalstu šo režīmu. Iespējams, šobrīd izklausos kā ārzemju aģents. Bet uzskatu, ka cilvēki, kuri noklusē problēmas, ir lielāki ārzemju aģenti, nekā tie, kuri par tām runā. Kopš deviņdesmitajiem gadiem nekas nav mainījies. Ienākumi pieaug, bet arī cenas aug,” pirms gada sacīja Panarins.

Kā zināms, Panarina dzīvesbiedrene ir kādreizējā Latvijas izlases spēlētāja un savulaik gan Latvijas, gan Krievijas izlašu galvenā trenera Oļega Znaroka meita Alisa Znaroka.

Tikmēr Panarinam šī ir labākā sezona viņa hokejista karjerā. Krievu uzbrucējs 69 spēlēs “Rangers” rindās iekrājis 95 (32+63) punktus. Tik rezultatīvu sniegumu viņš nav rādījis pat jaunieša vecumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par