Panarins ticies ar Ņujorkas “Rangers”

Artēmijs Panarins, sportazinas.com
Artēmijs Panarins. Foto:Adam Lacy/Icon Sportswire via Getty Images

Krievijas hokeja zvaigzne izskata karjeras turpināšanas variantus Nacionālajā hokeja līgā, kur par talantīgo uzbrucēju interesi izrāda virkne klubu.

Kā zināms, Panarins, kurš iepriekšējās divas sezonas pārstāvēja Kolumbusas “Blue Jackets”, kļūstot par brīvo aģentu, nolēmis nomainit vidu un pievienoties kādai citai komandai.

Iepriekš tika vēstīts, ka Krievijas izlases uzbrucējs par savu galveno prioritāti izvirzījis spēlēšanu saulainajā Floridā, kur par viņu interesi izrāda “Panthers”.

Šonedēļ jau vēstīts, ka Panarins un viņa nu jau bijušais komandas biedrs Kolumbusā vārtsargs Sergejs Bobrovskis, tikušies ar “pantēru” vadību, bet par pārrunu rezultātiem varēs spriest tikai nākamā mēneša sākumā, kad oficiāli atvērsies brīvo aģentu tirgus.

TSN ziņo, ka Panarins Floridas vietā varētu nonākt Ņujorkā, kur starp “Rangers” un hokejista pārstāvjiem jau notikusi pirmā tikšanās, lai apspriestu potenciālo sadarbību. Tiesa, Ņujorka nebūtu paša hokejista pirmā izvēle, tomēr “Rangers” varētu uzbrucējam piedāvāt kāroto līgumu.

Jau iepriekš vēstījām, ka Panarins varētu tikt pie ļoti liela līguma. Vairāki NHL apskatnieki min, ka 27 gadus vecais krievs varētu saņemt ilgtermiņa līgumu ar gada atalgojumu deviņu miljonu ASV dolāru lielumā.

Aizvadītajā NHL pamatturnīrā Panarins 79 spēlēs izcēlās ar 87 rezultativitātes punktiem: 28 vārtu guvumi un 59 rezultatīvas piespēles, bet Stenlija kausa izcīņā hokejists desmit spēlēs guva 11 punktus: pieci vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par