Panarins tikai pēc vienas sezonas “Rangers” saņem ievērības cienīgu līgas atzinību

Artēmijs Panarins, sportazinas.com
Artēmijs Panarins | Foto: New Yorkt Times

Nacionālās hokeja līgas () kluba Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Artēmijs Panarins, kurš pēc pārcelšanās no Kolumbusas “Blue Jackets” komandā aizvada savu pirmo sezonu, tika atzīts par visu laiku labāko krievu spēlētāju kluba vēsturē, teikts līgas vietnes krievu valodas versijā.

2019. gadā Panarins parakstīja 7 gadu līgumu ar “Rangers”, kopējai līguma summai sastādot 81,5 miljonus dolāru.

Krievu uzbrucējam šī ir labākā sezona viņa hokejista karjerā, jo 69 spēlēs “Rangers” rindās izdevies tikt pie 95 (32+63) rezultativitātes punktiem. Hokejists, kurš tik rezultatīvu sniegumu nav rādījis pat jaunieša vecumā, šosezon ieņem ceturto vietu visas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Tieši Panarins bija visvairāk iekārotais brīvais aģents pagājušā gada vasaras tirgū. Viņš ir vienīgais no visu laiku Ņujorkas klubā spēlējošajiem krievu hokejistiem, kura vidējais sniegums ir augstāks par vienu punktu mačā, sasniedzot trako 1,38 punktu atzīmi.

Uzbrucēja +36 lietderības koeficients tik īsā laika posmā ir otrais labākais rādītājs starp 27 jebkad “Rangers” klubā spēlējušajiem krievu tautības laukuma hokejistiem. Pirmajā vietā ir Sergejs Ņemčinovs ar lietderības koeficientu +55, taču, lai sasneigtu šādu rādītāju, viņam bija nepieciešamas 418 spēles. Salīdzinājumam, Panarins Ņujorkas klubā aizvada savu pirmo sezonu un laukumā ir devies vien 69 mačos.

“Panarins nav tas cilvēks, kuram paveicās iekļūt foršā komandā, bet gan tas, pateicoties kuram viņa ir daudz foršāka. Mika Zībānežads un Raiens Stroms viņam blakus aizvada savu labāko karjeras sezonu. Dodiet viņam vēl trīs gadus un viņš pārspēs “Rangers” krievu hokejista Alekseja Kovaļeva gūto vārtu rekordu (330 punkti 492 mačos)” teikts NHL mājaslapā.

Ņemčinovs ir pats pirmais “Rangers” krievu spēlētājs, kurš Ņujorkas kluba rindās debitēja 1991. gadā un 27 gadu vecumā uzreiz guva 30 vārtus sezonā.

Kopumā “Rangers” vēsturē kluba rindas ir parstāvējuši 29 Panarina tautieši, ieskaitot 2 vārtsargus, 12 aizsargus un 15 uzbrucējus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par