“Panathinaikos” pametīs Eirolīgu, īpašnieks raksta: Eirolīga ir mafija

Atēnu
foto: euroleague.net

Titulētā Grieķijas komanda Atēnu “Panathinaikos Superfoods” gatavojas pamest spēcīgāko Eiropas klubu basketbola turnīru ULEB Eirolīgu.

Ceturtdien Madridē tika aizvadīta ULEB Eirolīgas valdes sēde, kurā tika pieņemts 2019./2020.gada sezonā turnīrā spēlēt ar 18 dalībniecēm līdzšinējo 16 vietā.

Sagaidāms, ka pa papildus vietai šajā turnīrā iegūs Vācija un Francija, tādējādi tajā sacenšoties Minhenes “Bayern” un Vilērbānas “Asvel”, kas pieder slavenajam franču basketbolistam Tonijam Pārkeram.

Šajā sēdē tika noraidīti “Panathinaikos Superfoods” īpašnieka Dimitra Jannakopula priekšlikumi. Viņš jau iepriekš izcēlies ar ULEB Eirolīgai neglaimojošiem izteikumiem, turklāt klubi ceturtdien vienbalsīgi lēma, ka šādas viņa aktivitātes grauj līgas tēlu.

Tas radījis pamatīgu plaisu Atēnu kluba un ULEB Eirolīgas attiecībās, un Jannakopuls gatavojas īstenot savus draudus un ar komandu šajā turnīrā vairs nestartēt. Vēlāk ceturtdien viņš savā “Instagram” profilā publicēja fotogrāfiju ar vēstījumu “Eirolīga – mafija!” un ievietoja vēl vienu bildi ar Starptautiskās Basketbola federācijas () logo, norādot “”Panathinaikos” atgriežas tur, kur basketbolam vienmēr ir bijis jābūt.”

“Panathinaikos” klubs par spēcīgāko Eiropā kļuvis sešas reizes, kamēr Grieķijas čempiontitulu izdevies izcīnīt 35 gadījumos, kas ir valsts rekords.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par