“Panathinaikos” par zaudējumu Grieķijas finālā spēlētājiem draud ar algu neizmaksāšanu

Niks Kalatess Foto: Euroleague.net

Slavenā Grieķijas basketbola kluba Atēnu “Panathinaikos” vadība paziņojusi, ka vienības spēlētāji nesaņems atalgojumu par pēdējo darba mēnesi, ja valsts čempionāta finālsērijā tiks piedzīvots zaudējums pret niknāko sāncensi Pirejas “Olympiacos”.

“Panathinaikos” ir esošie valsts čempioni un par tādiem kluba vēsturē kopumā kļuvuši 35 reizes, taču šī gada finālsērija iesākusies neveiksmīgi. “Pao” titula aizstāvēšanu iesākusi ar zaudējumu savā laukumā pret Jāņa Strēlnieka pārstāvēto “Olympiacos” (65:75), kas vienlaikus bija Atēnu kluba pirmais zaudējums šosezon Grieķijas čempionāta aizvadītajās 32 cīņās (pamatturnīrs + “play-off”) .

Iespaidīgās sērijas pārtrūkšana, kā arī izstāšanās no Eirolīgas jau ceturtdaļfināla fāzē (zaudējums nākamajai čempionei Madrides “Real”) mudinājusi “Panathinaikos” vadību ar kluba prezidentu, skandalozo Dimitri Janakopoulosu priekšgalā uzstādīt ultimātu – uzvara Grieķijas līgā vai “nogrieztas” spēlētāju algas par pēdējo mēnesi.

Finālsērija ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām. “Panathinaikos” un “Olympiacos” vietējā čempionāta izšķirošajos mačos tiekas jau 13. sezonu pēc kārtas, deviņas reizes virsroku gūstot zaļajiem.

Šāds radikāls solis daudziem lielus pārsteigumus neizraisa, jo kluba prezidents Janakopouloss allaž izcēlies ar visai impulsīvu rīcību. Piemēram, grieķis pēdējās sezonās asi kritizējis Eirolīgas tiesnešu darbību, ne vienu reizi vien arbitru virzienā veltot arī skarbākus vārdus. Janakopouloss pat bija apkopojis video fragmentus no spēles situācijām, kurās, viņaprāt, redzams, kā tiesneši vairākkārt pieņem lēmumus, kas labvēlīgi konkrētām komandām.

Eirolīga šī gada februārī sodīja Dimitri, nākamos 12 mēnešus liedzot viņam apmeklēt šī turnīra rīkotos mačus, kā arī piemērojot prāvu naudas sodu.

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par