Pandēmijas laika apmeklētākajā sporta notikumā Alvaress uzveic Saundersu un kolekcijai pievieno WBO jostu

09/05/2021 11:37
Nokopēts
Kanelo Alvaress pret Billiju Saundersu

Dominējošu sniegumu svara kategorijā līdz 76,2 kilogramiem turpina demonstrēt 30 gadus vecais meksikānis Kanelo Alvaress (56-1), kurš aizvadītajā naktī ASV pilsētā Orlingtonā ar tehnisko nokautu astotajā raundā pieveica 31 gadu veco britu cīkstoni Billiju Saundersu (30-1), sagādājot viņam pirmo zaudējumu karjerā.

Alvaress nosargāja sev piederošās Pasaules boksa asociācijas (WBA), Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostas, bet ieguva iepriekš Saundersam piederošo Pasaules boksa organizācijas (WBO) titulu. Tagad Alavaresa rīcībā ir četras no piecām prestižākajām pasaules boksa jostām. Lai kļūtu par absolūtu čempionu šajā svara kategorijā, viņam vēl jāiegūst amerikānim Keilebam Plantam (21-0) piederošais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) tituls.

“Cīņa nebija tik sarežģīta, kā iepriekš biju iztēlojies,” medijs “The Guardian” citē Alvaresu. “Zināju, ka esmu labi sagatavojies un uzlabojis sniegumu dienu no dienas.”

Duelis notika Teksasas štatā, kur ir ievērojami mazināti Covid-19 ierobežojumi. To “AT&T” arēnā  apmeklēja vairāk nekā 73 tūkstoši skatītāju, kas kļuvis par pandēmijas laika apmeklētāko iekštelpu sporta notikumu. Zīmīgi, ka tas arī kļuvis par visu laiku apmeklētāko ASV boksa pasākumu kopš 1978. gada, kad Muhameda Ali un Leona Spinksa cīņu Ņūorleānā noraudzījās 63 352 skatītāji.

Canelo Álvarez

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām