Paņemt pauzi un atgriezties, lai izcīnītu astoto titulu? Hamiltons neizslēdz šādu variantu

27/01/2024 22:00
Nokopēts
Lūiss Hamiltons

Viens no visu laiku izcilākajiem Pirmās formulas (F1) pilotiem Lūiss Hamiltons neizslēdz iespēju paņemt pauzi karjerā un atgriezties ar “svaigu galvu”, lai izcīnītu savu astoto čempiontitulu.

39 gadus vecais Hamiltons acīmredzot uzskata, ka var iet Fernando Alonso pēdās un uzturēt augstāko līmeni arī pēc 40 gadu sasniegšanas. Viņš pat izskata variantu paņemt pauzi un tad atgriezties.

“Nekad neesmu teicis, ka astotais tituls pieliks punktu manai karjerai,” atzina Hamiltons, kurš ar Mihaelu Šumaheru dala pirmo vietu visu laiku titulētāko pilotu sarakstā. “Es nezinu, kas mani sagaida pēc karjeras beigām. Man nav īsti vēlmes palikt sportā pēc tam, taču nekad nesaki nekad. Šobrīd es neredzu, kā, neesot pilots, es varētu atrasties kādā komandā. Drīzāk labāks variants būtu paņemt pauzi un skatīties, vai esmu spējīgs atgriezties.”

Alonso 42 vecumā joprojām turpina demonstrēt elites līmeņa sniegumu un arī Hamiltons joprojām ir jaudīgs, taču tajā pašā laikā savā karjeras augstākajā punktā ir Makss Verstapens, kurš turklāt var lepoties ar ātrāku formulu nekā abi iepriekšminētie. Līdz ar to Hamiltona izredzes izcīnīt astoto titulu pret Verstapenu ir ļoti sarežģītas.

Tāpat jaudā pielikusi “McLaren”, kuras sastāvā labu sniegumu rāda supertalanti Lando Noriss un Oskars Piastri. Lai Hamiltons izcīnītu savu astoto trofeju, pirmkārt, viņam pašam ir jānotur augstākais līmenis un, otrkārt,”Mercedes” ir jāuzbūvē ātrāka vai tikpat ātra formula kā “Red Bull”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām