“Panteras” iemet sešus Čikāgā, “Maple Leafs” uzvar deviņu vārtu trillerī (VIDEO)

24/12/2018 10:44

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirms-Ziemassvētku spēles izcēlušās ar salīdzinoši augstu rezultativitāti. Tā Floridas “Panthers” ar 6:3 Čikāgā pieveica vietējo “Blackhawks”, kamēr Toronto “Maple Leafs” ar 5:4 pagarinājumā pārspēja Detroitas “Red Wings”.

“Blackhawks”, kas atradās trīs uzvaru sērijā, atklāja rezultātu mača 14. minūtē, kad precīzs bija Konors Mērfijs. Tomēr jau pēc nieka mazāk nekā trim minūtēm Džeiss Horļuks guva pirmos vārtus savā NHL karjerā, panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Horļuks bija galvenais varonis otrā perioda ievadā, izvirzot “panteras” vadībā ar 2:1. Taču drīz vien Alekss Depbrinkats rezultātu izlīdzināja (2:2).

Pagrieziena punkts bija otrā perioda izskaņa, kad “Panthers” izcēlās ar trim vārtiem pēc kārtas, praktiski izšķirot mača uzvarētāja likteni un vēlāk noturot pārsvaru, izcīnot uzvaru ar 6:3.

Mačā Toronto ar diviem vārtu guvumiem izcēlās somu talants Kasperi Kapanens, kurš guva gan pirmos, gan uzvaras vārtus, palīdzot “Maple Leafs” ar 5:4 pagarinājumā pieveikt Detroitas “Red Wings”.

Zīmīgi, ka detroitieši šovakar atradās vadībā gan ar 3:1, gan 4:3, tomēr abās reizēs mājiniekiem izdevās atspēlēties. Tā 4:4 “Maple Leafs” hokejists Džons Tavaress panāca vien astoņas sekundes pirms pamatlaika noslēguma.

Tikmēr trešo panākumu pēc kārtas svinējusi pastarīte Losandželosas “Kings”, kas viesos ar 4:3 pagarinājumā apspēlēja Lasvegasas “Golden Knights”. Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Tailers Tofoli.

No 0:2 deficīta izdevās atspēlēties Karolīnas “Hurricanes”, kas mājās ar 5:3 apspēlēja Bostonas “Bruins”. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Teuvo Teravainens un Sebastjans Aho.

Pēc galvenā trenera nomaiņas trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs guvusi Filadelfijas “Flyers”, kas viesos ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Ņujorkas “Rangers”.

Sanhosē “Sharks” nepietika ar diviem čeha Tomāša Hērtla precīzajiem raidījumiem, Arizonas “Coyotes” spējot pēcspēles metienu sērijā pieveikt haizivis ar rezultātu 4:3. Koijotu labā divus vārtus guva Alekss Galčenjuks.

Visbeidzot Ņujorkas “Islanders” izcīnīja ceturto panākumu pēdējos piecos mačos, viesos ar 3:1 pieveicot Dalasas “Stars”.