“Panthers” atskaita desmit spēlētājus – Ābols vēl paliek sastāvā

17/09/2019 18:21

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Floridas “Panthers” ģenerālmenedžeris Deils Telons no sastāva atskaitījis desmit hokejistus, kuri bija kopā ar vienību treniņnometnē. Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols pagaidām nav starp atskaitītajiem hokejistiem.

“Panthers” savā mājaslapā ziņo, ka treniņnometnē palicis 41 spēlētājs, jo atskaitīti uzbrucēji Patriks Bajkovs, Bleins Bairons, Aleksi Heponiemi, Džeiks Hortons, Klifs Pu, Sebastjans Repo un Adams Rokvuds, kā arī aizsargi Breidijs Kīpers, Vils Loheds un vārtsargs Džozefs Rājmeikers.

Šie spēlētāji nosūtīti uz Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandu Springfīldas “Thunderbirds” un treniņnometni turpinās tur. Tikmēr “Panthers” treniņnometnē piedalīties turpina 23 uzbrucēji, 13 aizsargi un pieci vārtsargi.

PAŠREIZĒJAIS “PANTHERS” SASTĀVS

Jau vēstīts, ka “Panthers” aizvadītajā naktī pārbaudes spēlē ar 3:6 zaudēja Nešvilas “Predators”, lai gan pēc pirmās trešdaļas panteras bija vadība ar 2:0.

Savā debijas mačā Floridas rindās latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14:43 minūtes, spēlējot arī vairākumā un mazākumā. Ābols netika pie rezultativitātes punktiem, izdarīja divus metienus pa vārtiem, vienu reizi stājās ripas ceļā, uzvarēja 47% iemetienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau ziņots, ka 23 gadus vecais uzbrucējs Ābols pēc pasaules čempionāta hokejā parakstīja divu gadu divvirzienu līgumu ar “Panthers”, latvietim cerot debitēt planētas spēcīgākajā hokeja līgā jau nākamajā sezonā. 2016. gada vasarā Ābolu NHL jauno spēlētāju draftā septītajā kārtā ar 184. numuru izvēlējās Vankūveras “Canucks”.

Jaunā NHL sezona, kurā, iespējams, būs pēdējo gadu laikā lielākais latviešu spēlētāju skaits, sāksies oktobra sākumā.