“Panthers” galvu reibinošā cīņā Vašingtonā izcīna pirmo uzvaru sezonā (VIDEO)

20/10/2018 10:33

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt pie sezonas pirmā panākuma tikusi Floridas “Panthers”, kas ar rezultātu 6:5 pēcspēles metienos izbraukumā pārspēja Stenlija kausa īpašnieci Vašingtonas “Capitals”.

“Panteras” jau pirmo periodu noslēdza ar pārliecinošo 4:1, trešdaļas pēdējās četrās minūtēs raidot trīs bezatbildes ripas. Tomēr mājinieki līdz otrā perioda 14. minūtei jau bija pilnībā izdzēsuši deficītu. Floridas klubam vadību trešdaļas izskaņā atguva Džonatans Huberdo (5:4), taču arī šo pārsvaru ciemiņiem nebija lemts noturēt, jo pusotru minūti pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu 5:5 panāca Niklass Bekstrēms.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet soda metienu sērijā kļūdijās gan Bekstrēms, gan Aleksandrs Ovečkins, bet uzvaru nesošo “bullīti” realizēja tieši Huberdo, kuram tāpat kā komandas biedram Vinsentam Tročekam 1+2. “Panthers” tādējādi tika pie sava pirmā panākumu šosezon aizvadītajās piecās cīņās, tikmēr “Capitals” ar trim uzvarām septiņos mačos Austrumu konferencē ieņem devīto pozīciju.

Trešo zaudējumu pēc kārtas šonakt piedzīvoja Dalasas “Stars”, savā laukumā ar 1:3 piekāpjoties Minesotas “Wild”. Interesanti, ka visi četri vārtu guvumi notika pēdējā trešdaļā, tās 36. sekundē 1:0 “Stars” labā panākot Džeisonam Specam. Tomēr turpinājumā Mets Damba, Raiens Saters un Zeks Parizē “Wild” labā guva trīs bezatbildes vārtus, nokārtojot uzvaru ar 3:1.

Septiņās spēlēs “Stars” ir izcīnījusi sešus punktus, kamēr “Wild” ir par diviem vairāk, kas Minesotas komandai dod astoto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Visbeidzot noslēdzošajā nakts spēlē Nešvilas “Predators” viesos ar 5:3 apspēlēja Kalgari “Flames” vienību. Tas viesiem bija jau ceturtais panākums pēc kārtas.

Spēles gaitā plēsēji trīs reizes ieguva un vēlāk arī pazaudēja minimālu pārsvaru, tomēr noslēgumā, kauslis Zeks Rinado guva savus pirmos vārtus sezonā, panākot 4:3, kas vēlāk izrādījās kā izšķirošais “Predators” pārsvars.

“Predators” ar septiņos mačos iegūtiem 12 punktiem atrodas Rietumu konferences līderpozīcijā. “Flames” tikmēr ir par četriem punktiem mazāk un viņi ir sestie.