“Panthers” izrauj uzvaru papildlaikā un noslēdz “Capitals” sezonu (VIDEO)

14/05/2022 08:36
Floridas

Aizvadītajā naktī pilnā sparā turpinājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēles. Vienā no sērijām Floridas “Panthers” ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pieveica Vašingtonas “Capitals”, nodrošinot uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2. Nākamajā kārtā “Panthers” tiksies ar Toronto “Maple Leafs” un Tampabejas “Lightning” sērijas uzvarētāju.

Mača pirmajā periodā abas komandas nespēja gūt vārtus. Savukārt otrās trešdaļas ievadā “Capitals” vadībā izvirzīja Niks Dovds, bet jau pēc mazāk nekā trīs minūtēm “Panthers” hokejists Raiens Lombergs atbildēja ar savu precīzo metienu. Tikmēr noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Panthers” labā vārtus iemeta Klods Žirū un Aleksandrs Barkovs, bet “Capitals” sastāvā veiksmīgi bija Niklass Bekstrēms un Tīdžejs Oši. Papildlaikā Floridas vienībai panākumu atnesa Kārters Verhegs.

Citā duelī Dalasas “Stars” ar rezultātu 4:2 apspēlēja Kalgari “Flames”, panākot izlīdzinājumu sērijā 3-3. Šī pāra uzvarētāji nākamajā kārtā spēkos ar Edmontonas “Oilers” un Losandželosas “Kings” dueļa uzvarētājiem. Septītā sērijas cīņa starp “Stars” un “Flames” paredzēta 16. maijā plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

Šajā spēlē “Stars” pārsvaru ieguva pirmā perioda otrajā pusē, kad izcēlās Rūps Hincs, bet pārsvaru otrās trešdaļas ievadā palielināja austrietis Maikls Rafls. “Stars” prieki gan nebija pārāk ilgi, jo jau pēc nedaudz mazāk kā sešām minūtēm rezultāts bija kļuvis neizšķirts, pateicoties Maikla Stouna un Mikaela Baklunda veiksmīgajai spēlei. Mača turpinājumā “Stars” rindās savu gūto vārtu kontu papildināja Miro Heiskanens, bet ripu jau tukšos “Flames” vārtos raidīja Tailers Seguins.