“Panthers” rezultatīvā mačā pēcspēles metienos apspēlē “Rangers”, “Jets” izrauj uzvaru pār “Stars”

10/11/2019 23:52

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) agrajā mačā Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 6:5 (2:1, 2:4, 1:0, 1:0) apspēlēja Ņujorkas “Rangers” komandu.

Pirmā perioda sestajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Raiens Lindgrēns, kurš guva vārtus pēc teicamām Raiena Stroma un Artēmija Panarina piespēlēm. Trešdaļas izskaņā 30 sekunžu laikā visiem vārtus guva Aleksandrs Barkovs un Dominiks Toninato.

Otrajā periodā notika īsta uguņošana, jo abas komandas kopā guva sešus vārtus. Vispirms otrajā minūtē 2:2 panāca Filips Kitils, bet viesiem trīs minūtes vēlāk vadību atjaunoja Jevgēņijs Dadonovs. 26. minūtē Breidijs Skejs panāca neizšķirti, bet divas minūtes vēlāk Kāpo Kako jau izvirzīja vadībā mājiniekus. Turpinājumā abas komandas perioda laikā vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, otro trešdaļu noslēdzot ar rezultātu 5:4 “Rangers” labā.

Mača trešajā nogrieznī Braiens Boils izlīdzināja rezultātu. Papildlaikā abas komandas uzvarētāju nenoskaidroja, bet pēcspēles metienu sērijā meistarīgāki izrādījās “Panthers” spēlētāji.

“Panthers” hokejisti līdz ar šo panākumu pārtrauca divu zaudējumu sēriju, bet “Rangers” pārtrūka divu uzvaru sērija.

Citā mačā Vinipegas “Jets” savās mājās papildlaikā ar 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) pārpsēja Dalasas “Stars” hokejistus.

Mājiniekus pirmā perioda izskaņā vadībā izvirzīja Patriks Laine, kuram asistēja Nīls Pjonks un Bleiks Vīlers. Otrajā trešdaļā Matiass Janmārks un Radeks Faksa izvirzīja vadībā Vinipegas hokejistus. Trešajā periodā Endrjū Kops raidīja tukšos vārtos atlēkošu ripu un izlīdzināja rezultātu. Papildlaika pirmajā minūtē Marks Šeifels atnesa uzvaru mājiniekiem.

Vinipegas komandai šī bija jau ceturtā uzvara pēdējos piecos mačos, bet Dalasas vienībai pārtrūka četru uzvaru sērija. Pēdējos 10 mačos “Stars” hokejisti zaudējuma rūgtumu izjutuši vien trīs reizes.