“Panthers” sešas sekundes līdz beigām izrauj uzvaru pār Minesotu (VIDEO)

21/01/2020 10:42

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie uzvaras sarežģītā mačā tika Floridas “Panthers”, kas izrāva uzvaru pār Minesotas “Wild” vien spēles pašā izskaņā.

“Panthers” komanda izrādījās pārāka ar rezultātu 5:4, tomēr uzvaras vārti tika gūti vien sešas sekundes pirms pašām spēles beigām.

Rezultātu pirmā perioda sākumā pēc Maika Hofmana un Frenka Vatrano piespēlēm atklāja Floridas komandas aizsargs Kīts Jendls, tomēr “Wild” neilgi pirms pirmās trešdaļas beigām rezultātu spēja izlīdzināt. Vairākumā rezultatīvs izrādījās “Wild” aizsargs Džereds Spurdžons.

Arī otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar gūtajiem vārtiem, periodam atkārtoti noslēdzoties neizšķirti ar rezultātu 2:2. Septītajā minūtē vārtus guva „Panthers” centra uzbrucējs Aleksandrs Barkovs, tomēr jau trīs minūtes vēlāk tika panākts rezultāta izlīdzinājums, vārtus gūstot Minesotas spēlētājam Lūkam Kuninam.

Spraigākie notikumi izvērsās spēles trešajā periodā, kura otrajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Floridas komandu vadībā izvirzīja Jevgēnijs Dadonovs, tomēr jau divas minūtes vēlāk rezultātu spēja izlīdzināt Zaks Parīse.

Trešā perioda septītajā minūtē pirmo reizi vadībā izvirzījās “Wild”, otros vārtus spēlē gūstot Lūkam Kuninam. Minesotas komandas prieki nebija ilgi, jo piecas minūtes pirms spēles beigām “Panthers” spēja gūt izlīdzinājumu, savukārt sešas sekundes pirms spēles beigām vārtus Floridas komandas labā guva Noels Ačari, atnesot „Panthers” tik svarīgos divus punktus un uzvaru mačā.