“Panthers” treneris par atceltajiem vārtiem: Piesaistīsim izlūkošanas pārvaldi un ar visu tiksim skaidrībā

22/06/2024 09:48
Nokopēts
Pols Moriss

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” galvenais treneris Pols Moriss komentējis atcelto vārtu guvumu Stenlija kausa finālsērijas sestajā mačā.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Panthers” ar 1:5 zaudēja Edmontonas “Oilers”, tādējādi piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas, rezultātam finālā kļūstot 3-3. Līdz ar to trofejas liktenis izšķirsies pēdējā, septītajā spēlē.

Sestā mača otrā perioda sākumā pēc Ādama Henrika vārtu guvuma rezultāts kļuva 2:0 par labu “Oilers”, taču jau desmit sekundes vēlāk “Panthers” uzbrucējs Aleksandrs Barkovs samazināja deficītu līdz minimumam. Tiesa, Edmontona izmantoja trenera izaicinājumu un pēc atkārtojuma noskatīšanas tiesneši atcēla Floridas golu, norādot, ka pirms tam panteras nepareizi ieslidoja zonā un spēlei bija jābūt apturētai aizmugures dēļ.

“Es nekad neņemtu trenera izaicinājumu tādā momentā, ja es būtu otrajā pusē. Nedomāju, ka tur var viennozīmīgi pateikt, ka bija aizmugure. Nesaku, ka aizmugures nebija. Mēs noskatīsimies atkārtojumus, piesaistīsim Centrālo izmeklēšanas pārvaldi (CIP) un ar visu tiksim skaidrībām” teica treneris, savas runas turpinājumā atkārtojot tēzi, ka viņš šādā situācijā “coach challenge” nebūtu izmantojis.

 

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.55
4.5
4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām