“Panthers” treneris par Balinska nosūtīšanu uz AHL: Viņam vienkārši vajag ritmu

02/12/2023 19:13
Nokopēts
Pols Morīss

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” galvenais treneris Pols Morīss komentējis latviešu aizsarga Uvja Balinska nosūtīšanu uz Amerikas hokeja līgu (AHL).

Jau vēstīts, ka “Panthers” vakar aizsūtīja Balinski nosūtīt uz fārmklubu. Komandas lēmums pamatojams ar lielo konkurenci, cita panteru aizsarga Džoša Mahuras atgriešanos ierindā, gan ar to, ka Balinskis ir vienīgais no “Panthers” aizsargiem, kuru Floridas klubs var nosūtīt uz AHL bez ievietošanas neaizsargāto spēlētāju sarakstā (“waivers”).

“Uvim nav vajadzīgas profesionālas spēles – viņam vienkārši vajag ritmu. Es šim puisim ļoti ticu. Priekš manis viņš ir pilnvērtīgs NHL spēlētājs, tāpat kā Džošs [Mahura]. Mums šobrīd ir patiešām liela greznība – dažreiz arī izaicinājums – tikt galā ar šādu situāciju [ar tik daudz labiem spēlētājiem],” teica “Panthers” galvenais treneris.

27 gadus vecais Balinskis, aizvadot savu debijas sezonu NHL, 15 mačos atzīmējās ar vieniem vārtiem, vienu rezultatīvu piespēli, sešām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Panthers” fārmklubs Šarlotas “Checkers” savu nākamo spēli aizvadīs jau gaidāmajā naktī.

Vai iespēja NHL vēl būs? “Panthers” nosūta Balinski uz fārmklubu

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām