“Panthers” un “Flames” nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas

12/05/2022 10:31
Floridas

Floridas “Panthers” un Kalgari “Flames” trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā tika pie panākumiem un nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā.

“Panthers” savā laukumā ar rezultātu 5:3 (0:1, 3:2, 2:0) pārspēja Vašingtonas “Capitals” un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 3-2. Spēles pirmajā pusē ar 3:0 vadībā izvirzījās “Capitals”, divus vārtus gūstot Timotijam Ošī un vienus Džastinam Šulcam, taču Vašingtonas vienībai neizdevās nosargāt pārsvaru, un atlikušajā mačā daļā mājinieki guva piecus bezatbildes vārtus.

Vispirms ar precīziem metieniem izcēlās Kārters Verheigs, Patriks Hornkvists un Sems Reinharts, panākot neizšķirtu, bet noslēdzošajā periodā uzvaru nesošos vārtus guva Verheigs, un vēl vienu ripu “Capitals” vārtos raidīja Klods Žirū. Uzvarētāju vārtus sargāja Sergejs Bobrovskis, kuram izdevās atvairīt 30 ripas, kamēr Vašingtonas komandas vārtsargs Iļja Samsonovs tika galā ar 33 metieniem.

Savukārt “Flames” mājas spēlē ar rezultātu  3:1 (0:0, 0:1, 3:0) guva panākumu pār Dalasas “Stars”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-2. Pirmie vadībā izvirzījās Dalasas hokejisti, vārtus gūstot Džeisonam Robertsonam, taču trešajā periodā pārāki izrādījās mājinieki, kuri guva trīs vārtus. Ar precīziem metieniem izcēlās Mikaels Baklunds, Endrū Mandžapane un Trevors Lūiss.

Jau ziņots, ka Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” izbraukumā ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:3, 0:2) piekāpās Ņujorkas “Rangers”, taču sērijā joprojām saglabā vadību ar 3-2.