“Panthers” un “Hurricanes” šoreiz garumā nevelk un papildlaiku noslēdz divās minūtēs (VIDEO)

21/05/2023 08:36
Metjū Tkačaks

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Floridas “Panthers” Stenlija kausa Austrumu konferences fināla otrajā spēlē papildlaikā ar 2:1 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” un dubultoja pārsvaru sērijā līdz 2-0.

Jau otrajā minūtē pirmos vārtus spēlē guva “Hurricanes” aizsargs Džeilens Četfilds. Otrajā periodā izlīdzinājumu panāca Aleksandrs Barkovs, pamatlaikam atkal noslēdzoties ar neizšķirtu. Papildlaiks gan ilga vien minūti un 51 sekundi, kad Metjū Tkačaks guva savus septītos vārtus Stenlija kausa šosezon, atnesot panterām otro uzvaru sērijā.

“Hurricanes” spēlētāji pa vārtiem izdarīja 38 metienus, savukārt “Panthers” uzvarai pietika ar 26.

Jāatgādina, ka arī sērijas pirmajā spēlē komandām uzvarētāja noskaidrošanai ar 60 minūtēm nepietika, jo uzvaras vārti tika iemesti ceturtā papildlaika beigās.

Savukārt šovakar plkst. 22:00 pēc Latvijas laika Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” aizvadīs Rietumu konferences fināla otro spēli pret Dalasas “Stars”. Šajā sērijā rezultāts ir 1-0 par labu “Golden Knights”, Bļugeram pirmajā mačā izceļoties ar karjeras pirmo vārtu guvumu Stenlija kausā.