”Panthers” uzbrucējs Tročeks: Jāgrs uzvedās kā 18 gadus vecs puisis

Jaromīrs Jāgrs, Sportazinas.com
CP

Nacionālās hokeja līgas () kluba Floridas ”Panthers” uzbrucējs intervijā portālam ”Isport.cz” atzina, ka komandai ļoti pietrūkst leģendārā čehu hokejista Jaromīra Jāgra un uzsvēra ka viņš esot darījis visu, lai pēc iespējas ilgāk spēlētu NHL.

”Protams, mums pietrūkst Jāgra,” teica Tročeks. ”Viņam piemīt neparasta darba ētika. Jāgrs vienmēr strādāja krietni vairāk nekā citi. Pat būdams jau solīdā vecumā, viņš centās apgūt ko jaunu, lai atbilstu augstajām NHL prasībām. Jāgrs darīja visu, lai pēc iespējas ilgāk varētu turpināt spēlēt visaugstākajā līmenī.”

Čehu leģenda pārstāvēja ”Panthers” tikai divas ar pusi sezonas, taču 25 gadus kanādiešu uzbrucējs atzina, ka šajā laikā ļoti daudz ko iemācījās no viņa. ”Dodoties uz ledus kopā ar tādu meistaru, mācīšanās process notika automātiski. Tajā pašā laikā Jāgrs uzvedās kā 18 gadus vecs puisis. Esot kopā ar viņu, vienmēr bija ļoti jautri un viegli sākt jokot.”

Pagājušajā sezonā Jāgrs aizvadīja 22 spēles NHL kluba Kalgari ”Flames” sastāvā, izceļoties ar septiņiem punktiem (1+6). Savu pagaidām pēdējo spēli NHL viņš aizvadīja 31. decembrī, bet 28. janvāri hokejists tika iekļauts neaizsargāto spēlētāju sarakstā, nevienam NHL klubam neizrādot nopietnu interesi par čeha pakalpojumiem.

Vēlāk 46 gadus vecais spēlētājs noslēdza līgumu ar sev līdzpiederošo Čehijas 1. līgas komandu Kladno ”Rytīrži”, kuras rindās sezonas turpinājumā piedalījās piecās pamatturnīra spēlēs (0+4) un desmit izslēgšanas mačos (0+0). Viņš plānoja turpināt spēlēt ”Rytīrži” komandā arī šajā sezonā, taču traumas dēļ šosezon vēl nav devies laukumā.

NHL statistikas ailēs Jāgrs ieņem otro pozīciju iegūtajos rezultativitātes punktos (1921). Par viņu vairāk ir tikai leģendārajam Veinam Greckim, kurš savas NHL karjeras laikā savāca 2857 punktus. Tāpat čehs ierindojas trešajā vietā gan iemesto vārtu (766), gan spēļu skaita ziņā (1733).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par