Par aizvadītā gada Latvijas labākajiem vieglatlētiem nosaukti Lasmane un Čakšs

13/01/2022 11:56
Nokopēts
Rūta Kate Lasmane

Par 2021.gada labākajiem vieglatlētiem atzīti trīssoļlēcēja  Rūta Kate Lasmane un šķēpmetējs Gatis Čakšs, ziņo Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

Lasmane pagājušajā gadā izcīnīja trešo vietu Eiropas U-23 čempionātā un kļuva par Latvijas čempioni, bet Čakšs sasniedza piekto labāko sezonas rezultātu pasaulē (87,57 metri), ieņēma 18.vietu Tokijas olimpiskajās spēlēs un triumfēja Latvijas čempionātā. Lasmane balvu saņēma arī nominācijā “Gada U23 vieglatlēte”, bet vīriem pie šī apbalvojuma tika sprinteris Roberts Jānis Zālītis.

Nominācijā “Gada treneris” balvu saņēma Juris Petrovičs, kura audzēkne ir Lasmane, “Gada U18 vieglatlēte” balvu saņēma skrējēja Agate Caune, bet “Gada U18 vieglatlēts” balvu saņēma augstlēcējs Edvarts Eglītis. Par “Gada U20 vieglatlēti” nosaukta trīssoļlēcēja Darja Sopova, bet nominācijā “Gada U20 vieglatlēts” balvu saņēma barjerskrējējs Dmitrijs Ļašenko.

Jau ziņots, ka pirmo reizi “Gada balvas vieglatlētikā” ietvaros pasniegto balvu nominācijā “Mūža ieguldījums vieglatlētikā” saņēma šķēpa mešanas treneri Valentīna Eiduka un Māris Grīva. Uzvarētāji tikai noteikti apkopojot piecu balsošanas komponentu rezultātus – LVS juridiskie biedri, Jaunatnes un Atlētu komisijas locekļi, sporta žurnālisti un balsotāji sabiedrisko mediju portālā LSM.

Eiropas Vieglatlētikas asociācija (EAA) šogad izteica īpašu novērtējumu par ieguldīto darbu un vieglatlētikas attīstības veicināšanu četrām personām – EAA apbalvojumu “Treneris” saņēma Daiga Stumbre un Raitis Ravinskis; pie “Sieviešu līderība” apbalvojuma tika Līga Dzene, bet “Federācijas apbalvojums” tika Uldim Kurzemniekam.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām