Par BPT “Challenge” turnīra Jūrmalā īpašajiem ielūgumiem vīriešiem cīnīsies visi spēcīgākie valsts pludmales volejbolisti

26/04/2023 12:37
Nokopēts
Pludmales volejbola bumba

Par Pludmales volejbola profesionāļu tūres (BPT) “Challenge” turnīra Jūrmalā īpašajiem ielūgumiem vīriešu konkurencē cīnīsies visi spēcīgākie valsts pludmales volejbolisti, ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF).

LVF organizētais atlases turnīrs, lai noteiktu divus Latvijas pārus, kuri varēs pārstāvēt Latviju BPT “Challenge” sacensībās no 15. līdz 18.jūnijam Jūrmalā, vīriešu duetiem notiks no 27. līdz 28.aprīlim, bet sieviešu – no 12. līdz 13.maijam.

Jau iepriekš ziņots, ka Jūrmalā Latviju pārstāvēs vismaz pieci pāri, jo Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova jau ir ieguvušas tiesības piedalīties sacensībās ar pasaules ranga palīdzību.

Vīriešiem kvalifikācijas sacensībās “Ruukki” pludmales centrā Mārupē piedalīsies visi spēcīgākie Latvijas pāri. Spēlēs Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs, Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ardis Daniels Bedrītis/Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs/Olivers Bulgačs, Kristiāns Fokerots/Gustavs Auziņš, Rūdolfs Stankevičs/Dāvis Teteris, Rinalds Aišpurs/Arnis Reliņš un Sandis Bērziņš/Markuss Graudiņš.

Komandas cīnīsies par Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) piešķirtajiem īpašajiem ielūgumiem. Viens ielūgums mājiniekiem pienākas pamatturnīrā un viens – kvalifikācijas turnīrā.

“Interese par dalību turnīrā šogad ir augsta, jo tā ir iespēja mūsu sportistiem sagatavoties 2024.gada Parīzes olimpiskajām spēlēm un gūt tik svarīgos ranga punktus,” skaidro LVF Pludmales komisijas vadītāja Agnese Mamaja.

Vīriešu konkurencē kvalifikācijas spēlēs piedalīsies astoņi no 14 pāriem, kuri pieteicās atlases turnīram. Mamaja stāsta, ka pēc nolikuma šajās sacensībās var piedalīties sešas komandas pēc ranga un divas īpašo ielūgumu īpašnieces.

Sieviešu sacensību dalībnieces vēl nav zināmas.

BPT debijas sezonā pērn Jūrmala uzņēma augstākā ranga jeb “Elite 16” turnīru, bet šovasar rīko pēc spēka otrā ranga sacensības – “Challenge” posmu.

“Challenge” sacensības nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.75
4.33
1.5
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.66
-
2.22
2.75
3.5
2.37
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām