Par četrkārtēju pasaules čempionu snūkerā kļūst Selbijs

04/05/2021 10:42

Divu angļu snūkeristu finālā pirmdien pasaules čempionātā snūkerā Šefīldā uzvarēja Marks Selbijs, izcīnot savu ceturto pasaules čempiona titulu. Finālā ar ceturto numuru izsētais Marks Selbijs ar 18-15 pieveica ar septīto numuru izlikto Šonu Mērfiju.

Pirmajā sesijā Mērfijs uzvarēja divus pirmos freimus, tad zaudēja nākamajos divos, bet ar pēdējiem diviem uzvarētajiem freimiem panāca 5-3 savā labā. Otrajā sesijā jau ar 7-2 pārāks bija Selbijs, kurš uzvarēja pēdējos četros sesijas freimos, izvirzoties vadībā ar 10-7. Pēdējās divās sesijās Selbijs triju – četru freimu pārsvaru saglabāja, abām sesijām beidzoties neizšķirti (4-4) un kļuva par pasaules čempionu ceturto reizi.

Par pasaules čempionu Selbijs kļuva arī 2014., 2016. un 2017.gadā.

Jau ziņots, ka līdzšinējais čempions anglis Ronijs O’Salivans čempiona pilnvaras nolika jau otrajā kārtā, ar 12-13 zaudējot skotu biljardistam Entonijam Makgilam, kurš tika līdz ceturtdaļfinālam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…