Par “Grizzlies” galvenā trenera asistenti kļūst speciāliste no NCAA

Sonja Ramana
Sonja Ramana | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Memfisas “Grizzlies” paziņojis par līguma parakstīšanu ar Sonju Ramanu, kura iepriekšējo 12 gadu garumā strādāja NCAA trešās divīzijas sieviešu komandā “The Engineers”. Memfisā viņa būs galvenā trenera asistente.

Ramana par “The Engineers” galveno treneri kļuva 2008. gadā. Tiek atzīmēts, ka pēdējo piecu sezonu laikā viņas vadītā vienība izcīnīja 91 uzvaru 136 mačos (66,9% panākumu). 2018. un 2019. gadā “The Engineers” kļuva par NEWMAC divīzijas čempionēm, bet 2020. gadā spēlēja divīzijas finālā.

“Viņai ir augsts basketbola IQ un fantastiskas spējas apmācīt spēlētājus,” paziņojumā citēts “Grizzlies” galvenais treneris Teilors Dženkinss. “Viņa lieliski papildinās esošo treneru kolektīvu,” pārliecināts speciālists.

Dženkinsam šī bija pirmā sezona galvenā trenera amatā NBA klubā. 73 spēlēs viņa vadībā komanda tika pie 34 uzvarām.

Aizvadītajā sezonā Memfisa izcīnīja 34 uzvaras un piedzīvoja 39 zaudējumus, ieņemot devīto vietu Rietumu konferencē. Komandai bija iespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm caur mini “play-in” turnīru, kurā “Grizzlies” bija jāizcīna divas uzvaras pēc kārtas pret Portlendas “Trail Blazers”. Tomēr jau pirmajā mačā komanda piedzīvoja zaudējumu ar 122:126.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par