Par IBSF prezidentu pārvēlēts itālis Ferriāni

15/07/2022 13:19
Ivo Feriāni, www.sportazinas.com

Itālis Ivo Ferriāni pārvēlēts Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidenta amatā, ziņo IBSF. Federācija vēsta, ka Ferriāni, kurš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu, saņēmis biedru vienbalsīgu atbalstu, tādējādi organizāciju vadīs turpmākos četrus gadus.

Pašlaik 62 gadus vecais Ferriāni par IBSF (tolaik – FIBT) prezidentu kļuva 2010.gadā, amatā nomainot kanādieti Robertu Storiju, kurš bobsleja un skeletona jumtorganizāciju vadīja kopš 1994.gada. Pirms četriem gadiem Ferriāni tika pārvēlēts uz trešo termiņu. IBSF prezidenta vēlēšanās Ferriāni saņēma 38 balsis, kamēr viņa vienīgais konkurents Frics Burkards tika tikai pie piecām balsīm.

Bijušais bobslejists Ferriāni pēc karjeras beigām strādāja par treneri un pēc tam bija tehniskais direktors. 2020.gadā viņš tika ievēlēts par Starptautiskās Olimpisko ziemas sporta veidu federāciju asociācijas (AIOWF) prezidentu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
02/10/2022 11:47

Personības degradācija, kauns klausīties un nav pat mazākā IQ – sporta sabiedrība vērtē Brieža izteikumus

Latviesu bokseris Mairis Briedis, kura pārstāvētā partija “Saskaņa” izgāzās 14. Saeimas vēlēšanās, ar saviem izteikumiem sacēlis pamatīgu vētru. Latvijas žurnālisti un sporta pārstāvji nav spējuši palikt malā, paužot viedokli par…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām