Par Igaunijas futbola izlases treneri kļūst Šveices speciālists

05/01/2021 13:11
Nokopēts
Igaunijas izlases treneru kolektīvs

Par Igaunijas vīriešu izlases galveno treneri futbolā kļuvis šveicietis Tomass Heberli, otrdien ziņo Igaunijas Futbola federācija.

Par trenera asistentiem iecelti Norberts Hurts, Andress Opers, Marts Poms un Heberli tautietis Mihaels Millers.

46 gadus vecais Heberli kā uzbrucējs pārstāvēja Šveices vadošos klubus “Basel” un Bernes “Young Boys”, kā arī Šveices komandu vienā oficiālā mačā. “Young Boys” sastāvā Heberli gandrīz desmit gadu laikā izcīnīja četras sudraba medaļas Šveices virslīgā.

2007./2008.gada sezonā Heberli ierindojās otrajā vietā līgas labāko vārtu guvēju sarakstā un piedalījās UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas spēlēs.

Heberli sāka strādāt par treneri uzreiz pēc profesionālās karjeras beigām, sešus gadus to darot Šveices labākajos klubos.

No 2011. līdz 2013.gadam viņš bija “Young Boys” trenera asistents, no 2016. līdz 2019.gadam – “Basel” trenera palīgs, un 2019.gadā viņš kļuva par “Lucerne” galveno treneri.

Heberli bija arī “Basel” un “Young Boys” U21 komandu galvenais treneris un Šveices U17 vīriešu komandas treneris.

Heberli ir UEFA Pro trenera licence, un viņš ar maģistra grādu kā treneris ir beidzis Šveices Lietišķo zinātņu universitāti.

Iepriekšējā trenera Karela Volaida līgums netika pagarināts.

2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs pasaules ranga dalītā 109.vietā esošās Igaunijas pretinieki ir Beļģija, Velsa, Čehija un Baltkrievija.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām