Par Krievijas čempioni kronēta Maskavas CSKA komanda

Sergejs Kaļiņins, sportazinas.com
Sergejs Kaļiņins (nr. 21) kopā ar komandas biedriem | Foto: Maskavas CSKA

Lai arī pagājušo sezonu neizdevās noslēgt koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ, Krievijas Hokeja federācija (FHR) lēmusi par valsts čempioniem kronēt , kamēr bronzas godalga pienākas Maskavas “Dinamo”, kurā iepriekš spēlēja Miks Indrašis, vēstīts FHR mājaslapā.

Vietu sadalījums nepilnīgajā sezonā tika noteikts, summējot regulārās sezonas sniegumu ar izslēgšanas spēļu rezultātiem.

Tālab par aizvadītās sezonas uzvarētāju Krievijas čempionātā pasludināta CSKA, kas apsteidza Sankpēterburgas SKA un “Dinamo”.

“Dinamo” komandā iepriekšējā sezonā spēlēja arī Indrašis, kurš turpmāk pārstāvēs kādu citu klubu, jo sadarbība ar uzbrucēju pēc šīs sezonas netika turpināta.

“FHR lēmums mūs nedaudz iepriecināja. Mūsu mērķis aizvien ir uzvara Gagarina kausā, piekopjot godīgas spēles principus. Taču no otras puses, šis gads tiks ierakstīts Krievijas hokeja vēstures grāmatās. Nosvinēsim godalgu un turpināsim gatavoties nākamajai sezonai,” teica “Dinamo” ģenerāldirektors Jevgēņijs Krovopuskovs.

KHL jaunajā sezonā būs par vienu komandu mazāk (23), jo aprīļa sākumā Vladivostokas “Admiral” paziņoja, ka reģiona taupības nolūku dēļ, nākamsezon čempionātā nestartēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par