Par Latvijas izlases galveno treneri varētu kļūt slovēnis Stojanovičs

Slaviša Stojanovičs Foto: synottipvirsliga.lv

Bijušais Latvijas šībrīža čempiones “Riga FC” galvenais “stūrmanis” slovēnis nenoliedz, ka viņš varētu kļūt par Latvijas valstsvienības galveno treneri, liecina portāla “Sportacentrs.com” rīcībā esošā informācija.

Pats slovēņu speciālists, kurš šobrīd vada vienu no spēcīgākajām bulgāru komandām Sofijas “Levski”, uz jautājumu vai viņš pārņemšot Latvijas izlases galvenā trenera funkcijas Bulgārijas sporta portālā “Novsport.com” citēts šādi: “Pagaidām nevēlos neko komentēt. Saprotiet mani.”

Kā zināms, tad Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs pēc otrdien notikušās valdes sēdes žurnālistiem paziņoja, ka izlases trenera amata kandidāts ir izlemts, taču viņam pašam vēl ir jātiek galā ar līguma laušanu savā pašreizējā darbavietā. Gorkšs atklāja, ka ar izlases jauno treneri tikšot noslēgts trīs gadu līgums, un cerēja, ka jaunā trenera prezentācija varētu notikt jau tuvākajās dienās. Nosaukt konkrētu uzvārdu Gorkšs gan atteicās.

Portāls “Sportacentrs.com” iepriekš vēstīja, ka Gorkšs iepriekšējās nedēļās esot ticies arī ar “Riga FC” pašreizējo treneri ukraiņu speciālistu Viktoru Skripņiku, tomēr vienošanos abi neesot panākuši.

Kā zināms, tad Stojanovičs “Riga FC” klubu vadīja 2017. gadā, kad Gorkšs tajā noslēdza savu futbolista karjeru. Savukārt šosezon Stojanoviča vadītā Sofijas “Levski” ar 41 punktu 20 mačos ieņem trešo vietu, no līderes Razgradas “Ludogorets” atpaliekot jau par desmit punktiem.

Stojanovičs savulaik bija sava tautieša Srečko Kataneca asistents Apvienoto Arābu Emirātu izlasē, kā arī vienu gadu bijis pie Slovēnijas izlases “stūres”. Stojanovičs 2007. un 2008. gadā ar “Domžale” triumfēja Slovēnijas čempionātā, bet 2014. gadā ar Belgradas “Crvena Zvezda” kļuva par Serbijas čempionu.

Latvijas izlases pretinieces “Euro 2020” kvalifikācijas turnīrā būs Maķedonija, Polija, Austrija, Slovēnija un Izraēla.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par