Par “nākamo Mourinju” uzskatītais portugālis tuvojas Madrides “Real”?

Andre Vilass Boass, sportazinas.com
Foto: BBC

Portugāļu specialists Andre Vilaš-Boašs kļuvis par vienu no kandidātiem uz UEFA Čempionu līgas uzvarētāju Madrides “Real” galvenā trenera krēslu, par to vēsta RMC Sports.

Jau vēstījām, ka pēc trešās uzvaras UEFA Čempionu līga, no amata atkāpās leģendārais Zinedins Zidāns. “Real” vadība uzrunāja Anglijas Premjerlīgas kluba Totenhamas “Hotspurs” treneri Maurīsio Početino un vairākus citus kandidātus, tomēr pie vienošanās nenonāca.

Francijas medijs vēsta, ka starp kandidātiem tiek izskatīts arī 40 gadus vecais Vilaš-Boašs, kura pēdējā darba vieta bija Ķīnas Superlīgā, kur portugālis vadīja Šanhajas SIPG. Iepriekš divus gadus viņš vadīja Krievijas komandu Sanktpeterburgas “Zenit”.

Vilaš-Boašs, kurš nekad nav bijis profesionāls futbolists un agrā vecumā uzsāka trenera gaitas, tika uzskatīts par “nākamo Mourinju”, jo bija viņa asistents “Porto”, Milānas “Inter” un Londonas “Chelsea” komandās.

Treneris, līdzīgi kā Mourinju, vadīja “Porto”, ar kuru triumfēja UEFA Eiropas līgā, ar to bija gana, lai turpinātu “Mourinju ceļu” un nonāktu Londonas “Chelsea”, jau kā pilnvērtīgs galvenais treneris.

2011.gada jūnijā par tikai 33 gadus veco treneri “Chelsea” īpašnieks Romans Abramovičs samaksāja transfēra maksu 15 miljonus eiro. Karjera “Chelsea” portugālim neizdevās un sezonas otrajā pusē viņs no darba tika atbrīvots. Vilaš-Boašs palika Londonā, jo darbu speciālistam piedāvāja Totenhamas “Hotspur”, bet arī tur talantīgais treneris noturējās tikai vienu sezonu.

Zīmīgi, ka jau “Hospur” vadīšanas laikā izskanēja informācija, ka par viņu interesējas tādi klubi kā Parīzes “Saint-Germain” un Madrides “Real”.

Spānijas mediji iepriekš vēstīja, ka “Real” pēc neveiksmēm sarunās ar potenciālajiem kandidātiem, izskata iespēju komandu uzticēt kādam no vienības kādreizējiem spēlētājiem. Viens no variantiem ir bijušais vienības uzbrucējs Guti, kurš jau vairākas sezonas vada “Real” jauniešu komandas, bet otrs kādreizējais aizsargs un kapteinis Fernando Jerro, kurš bija Karlo Ančeloti asistents pirms komandu pārņēma Zidāns.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar