Par “Nets” treneri nozīmētais Nešs: Esmu pārāk aizņemts, lai pievērstu uzmanību kritikai

Stīvs Nešs
Stīvs Nešs | Foto: Bruklinas "Nets"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” galvenais treneris sarunā ar TMZ atklājis, ka viņš nepievērš uzmanību kritikai, jo viņam vienkārši nav brīva laika.

Jau ziņots, ka augusta sākumā par “Nets” galveno treneri kļuvis 48 gadus vecais NBA slavas zāles dalībnieks Nešs, kurš iepriekš piecus gadus strādāja par konsultantu Goldensteitas “Warriors” komandā, kā arī bija Kanādas izlases ģenerālmenedžeris.

Žaks Vons, kurš pildīja galvenā trenera pienākumus kopš marta pēc Kenija Atkinsona atlaišanas, palika štābā kā asistents. Savā treneru kolektīvā Nešs vēlējās redzēt arī Dalasas “Mavericks” leģendu Dirku Novicki, taču vācietis nepieņēma piedāvājumu, jo pagaidām viņš neplāno strādāt basketbola jomā.

Lēmums par Neša nozīmēšanu izpelnījās kritiku ASV basketbola vidē. Kā galvenais arguments tiek minēts tas, ka amerikānis nekad nav strādājis par treneri, un uzreiz uzticēt viņam darbu ar NBA komandu nav prātīgi. Daži Neša kļūšanā par “Nets” stūrmani saskatīja rasismu, norādot, ka neviens tumšādains cilvēks, lai cik viņš labs būtu kā basketbolists, nekad nesaņemtu iespēju vadīt NBA klubu bez pieredzes.

Jautāts, vai viņš pievērš uzmanību kritikai, Nešs atbild noraidoši. “Esmu aizņemts, jo es regulāri kontaktēju ar saviem palīgiem un mēģinu būvēt komandu,” teica Nešs. Tāpat speciālists atklāja, ka viņš vēl nav runājis ar komandas zvaigznēm Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. “Bet viņi abi zina, ka esmu vienā laivā ar viņiem.”

Aizvadītajā sezonā “Nets” ierindojās septītajā vietā Austrumu konferencē ar 35 uzvarām 72 spēlēs. “Play-off” pirmajā kārtā Bruklina atzina 2019. gada NBA čempiones Toronto “Raptors” pārākumu ar 0-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par