Par Olimpisko spēļu vērtīgāko hokejistu atzīts Iļja Kovaļčuks

25/02/2018 13:32

Pēc Olimpisko Atlētu no Krievijas (OAR) izlases triumfa finālā pret Vāciju (4:3 OT) balsojumā par visu Olimpisko spēļu vērtīgāko hokejistu mediji ir atzinuši uzvarētāju uzbrukuma līderi Iļju Kovaļčuku, kurš aizvadītajās sešās spēlēs izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Par turnīra labāko vārtsargu pēc direktorāta (12 komandu pārstāvji + amatpersonas) tika atzīts Vācijas izlases cietokšņa sargātājs Denijs aus den Birkens, savukārt par labāko mediju balsojumā tika atzīts zelta medaļas ieguvējs Vasīlijs Košečkins.

Aizsardzības līnijā gan žurnālisti, gan turnīra oficiālie pārstāvji nonāca pie puslīdz viena kopsaucēja, par labāko aizsargu atzīstot krievu Vjačeslavu Voinovu. Jāatzīmē gan, ka mediju rindās tikpat balsu saņēma arī kanādietis Masims Noro.

Visbeidzot par labākajiem snaiperiem žurnālisti atzina uzreiz trīs hokejistus – krievus Pāvelu Dacjuku un Iļju Kovaļčuku, kā arī tikai 18 gadus veco somu Ēli Tolvanenu, kura pārstāvētajai izlasei gan nācās samierināties ar apstāšanos ceturtdaļfināla fāzē.

Direktorāts, iespaidojoties no OAR – Vācijas spēles pēdējā perioda, par labāko uzbrucēju atzina Ņikitu Gusevu.