Par “Optibet” Virslīgas jūlija un augusta labāko spēlētāju atzīts “Spartaka” uzbrucējs Vambā

28/09/2021 15:30

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs “Optibet” Virslīgas sezonas jūlija – augusta labāko spēlētāju atzīts Jūrmalas “Spartaka” uzbrucējs Leonels Vambā. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems RFS pārstāvis Viktors Morozs.

LFF Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi 5 kandidātus Optibet Virslīgas jūlija – augusta labākā spēlētāja balvai: Leonelu Vambā (“Spartaks”), Leonelu Strumiju (RFS), Seidinu Keitā (“Liepāja”), Robertu Savaļnieku (RFS) un Ibrahima Sovu (“Valmiera FC”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs Vambā. Viņš ļoti sīvā cīņā pārspēja Sovu. 19 gadus vecais uzbrucējs no Kamerūnas Vambā aizvada ļoti spilgtu sezonu. Kopumā viņa rēķinā šosezon “Optibet” Virslīgā ir jau 11 gūtie vārti. Jūlija – augusta mēnešos viņš guva sešus vārtus sešās spēlēs.  Mēneša labākie Vambā un Morozs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram”, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…