Par “Optibet” Virslīgas otrā apļa labāko jauno spēlētāju nosaukts Krollis

17/07/2021 16:39

Par “Optibet “Virslīgas 2021. gada sezonas otrā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts Raimonds Krollis, kurš saņems īpašu balvu no ”Sportland”.

Kopš 2015.gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome otrā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus:

Frenks Dāvids Orols (“Daugavpils”)
Raimonds Krollis (“Valmiera”)
Renārs Varslavāns (RFS)
Raivis Ķiršs (“Riga”)
Maksims Toņiševs (“Valmiera”)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju otrajā aplī pārliecinoši tika atzīts Raimonds Krollis. “Valmieras” uzbrucējs šādu godu šosezon izpelnās jau otro reizi. Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ”Sportland”, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…