Par “Optibet” Virslīgas pirmā apļa labāko jauno spēlētāju nosaukts Krollis

10/05/2021 16:22

Par “Optibet” Virslīgas 2021. gada sezonas pirmā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts Raimonds Krollis, kurš saņems īpašu balvu no ”Sportland”.

Kopš 2015.gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome trešā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus:  Dāvis Cucurs (BFC Daugavpils); Raimonds Krollis (Valmiera FC); Emīls Birka (FK Metta); Kristers Neilands (FK Ventspils); Frenks Orols (BFC Daugavpils)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pirmajā aplī pārliecinoši tika atzīts Raimonds Krollis. Valmiera FC uzbrucējs šādu godu divas no trim reizēm izpelnījās arī 2020. gada sezonā. Šosezon viņš jau ir guvis piecus vārtus.  Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ”Sportland”, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…