Par PČ hokejā vērtīgāko spēlētāju atzīts Kanādas izlases uzbrucējs

06/06/2021 23:42

Kanādas hokeja izlases uzbrucējs Endrū Mandžapane atzīts par Rīgā notikušā pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju.

Jau ziņots, ka Kanādas hokeja izlase svētdien “Arēnā Rīga” triumfēja 85.pasaules meistarsacīkstēs, atgriežoties pasaules čempiones tronī. Kanāda finālā ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Somiju un 27.reizi vēsturē izcīnīja zelta medaļas.

Kalgari “Flames” uzbrucējs Mandžapane šajā čempionātā septiņās spēlēs guva septiņus vārtus un četrreiz rezultatīvi piespēlēja.  Mediju vērtējumā viņš tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju un iekļuva arī simboliskajā sešiniekā. Starp uzbrucējiem tajā bija arī amerikānis Konors Garlands un brits Laiems Kērks. Simboliskajā komandā bija arī vācu aizsargi Morics Zaiders un Korbiniāns Holcers, kā arī somu vārtsargs Jussi Olkinoura.

Turnīra direktorāta vērtējumā par labāko uzbrucēju tika atzīts slovāks Peters Cehlāriks, labākā aizsarga balvu ieguva Zaiders, bet par labāko vārtsargu kļuva amerikānis Kels Pītersons. Latvija čempionātu noslēdza 11.vietā.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi bija uzņēmusi 2006.gadā. 2022.gadā turnīru plānots uzņemt Somijai (Helsinkiem un Tamperei), 2023.gadā – Krievijai (Sanktpēterburgai), 2024.gadā Čehijai (Prāgai un Ostravai), bet 2025.gadā – Zviedrijai un Dānijai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…