Par Porziņģa “Celtics” tiek filmēts dokumentāls seriāls

16/02/2024 20:57
Nokopēts
Kristaps Porziņģis, Džeisons Teitums, Deriks Vaits

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” īpašnieks Viks Grusbeks paziņojis, ka par klubu šobrīd tiek filmēts dokumentāls seriāls.

“Celtics” šobrīd ar 43 uzvarām 55 spēlēs ir NBA labākā komanda. Ja izdosies izcīnīt čempiontitulu, Bostonas komanda kļūst par NBA titulētāko organizāciju, jo gan “Celtics”, gan Losandželosas “Lakers” rīcībā pašlaik ir 17 trofejas. Ņemot vērā, ka ķeltiem ir iespēja rakstīt līgas vēsturi, ir uzsākta seriāla filmēšana.

Kā atklājis “Celtics” īpašnieks, tad seriāls varētu būt kas līdzīgs “The Last Dance” – daudzsēriju dokumentālajam ciklam platformā “Netflix”, kas stāsta par leģendārā Maikla Džordana spīdošo karjeru. Vēl gan zināms, kurā platformā tiks pārraidīts gaidāmais seriāls par “Celtics”.

“Esam tikuši diezgan tālu, līgumi ir parakstīti, notiek filmēšana, tiek atlasīti labākie materiāli – viss ir procesā. Filmēšanas grupa seko komandai visu gadu, tās būs kā aizkulises,” plānus par seriālu ieskicēja “Celtics” īpašnieks Grusbeks. “Vienalga, uzvarēsim vai nē – seriāls tiks publicēts.”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām