Interese par Radulovu milzīga; Tortons tuvojas “Kings”

27/06/2017 23:01

Par krievu hokejista Aleksandra Radulova pakalpojumiem interesējoties ap 10-11 Nacionālās hokeja līgas komandām, tā ziņo portāla TSN apskatnieks Pjērs Lebruins.

Radulovs tuvākajā laikā došoties vizītē pie vairākām komandām, lai uzklausītu to piedāvājumus. Iepriekš tika ziņots, ka talantīgais krievu hokejists savam iepriekšējam klubam Monreālas “Canadiens” esot prasījis ilgtermiņa līgumu uz sešām sezonām par kopējo summu 42 miljoniem (7 miljoni gadā) ASV dolāru, bet kluba vadība neesot piekritusi šādiem nosacījumiem.

Netiek ari izslēgta iespēja, ka Radulovs tomēr vēl varētu vienoties ar “Canadiens”.

Krievijas izlases hokejists 1. jūlijā kļūs par neierobežoto brīvo aģentu un varēs parakstīt līgumu ar jebkuru NHL klubu, savukārt ar Monreālas “Canadiens” viņš līgumu varētu pagarināt arī šobrīd, jo klubam pieder tiesības uz viņu līdz 1. jūlijam.

Iepriekš medijos izskanēja informācija, ka par uzbrucēju esot nopietna interese arī no Kontinentālās hokeja līgas. Vārdā nenosaukts klubs esot gatavs pat likt galdā 10 miljonus ASV dolāru par sezonu.

Aizvadītajā sezonā Radulovs piedalījās 76 NHL regulārās sezonas spēlēs, kurās iekrāja 54 (18+36) punktus.

Par brīvo aģentu kļūs arī cits krievu hokejists, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Monreālu. Tas ir 38 gadus vecais aizsargs Andrejs Markovs, kurš aizvadītajā sezonā aizvadīja 62 spēles un izcēlās ar 36 (6+30) punktiem. Markovs Monreālā spēlē kopš 2000. gada un NHL nav pārstāvējis nevienu citu klubu, izņemot “Canadiens”.

Šobrīd abām pusēm nav izdevies vienoties par līguma nosacījumiem. Markovs interesēs ir noslēgt vienošanos uz diviem gadiem par kopējo summu 12 miljoniem ASV dolāru, savukārt klubs vēloties noslēgt vienošanos vien uz sezonu. Aizvadītajā sezonā Markova bija tikpat liela, cik Radulovam – 5,75 miljoni ASV dolāru.

Markovs veicot pārrunas bez aģenta starpniecības, kas NHL vidē ir reti sastopama situācija.

Jaunumi pienākuši arī no Losandželosas “Kings” nometnes. Klubs vedot pārrunas ar kanādiešu uzbrucēju Džo Torntonu, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Sanhosē “Sharks” vienību. 37 gadus vecais hokejists 79 spēlēs guva 7 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles.

Arī Torntons 1. jūlijā kļūs par neierobežoto brīvo aģentu. Kā ziņo portāls LA Kings insider, tad kanādietis ir ļoti tuvu tam, lai pievienotos Losandželosas klubam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…