Par spēcīgu kandidātu uz Argentīnas izlases galvenā trenera krēslu kļuvis Pekermans

Hosē Pekermans, sportazinas.com
Hosē Pekermans Foto: AP

Kā ziņo spāņu medijs Diario Gol, par izteiktu favorītu uz Argentīnas futbola valstsvienības galvenā trenera amatu ticis izvirzīts esošais Kolumbijas izlases stūrmanis Hosē Pekermans.

Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka Argentīnas Futbola asociācija ļoti augstu vērtē 68 gadus vecos Pekermanu, kurš pēdējos divos Pasaules kausa finālturnīros spējis aizvest kolumbiešus līdz izslēgšanas spēlēm (ceturtdaļfināls pirms četriem gadiem, astotdaļfināls šovasar Krievijā). Paredzams, ka pieredzējušajam speciālistam tiks dota pilna kontrole Argentīnas izlases pārbūvē pēc nesekmīgi aizvadītā finālturnīra šogad.

Pekermanam vēl ir spēkā līgums ar Kolumbijas Futbola federāciju līdz 31. augustam. Pats argentīnietis vēl nav licis noprast par saviem nākotnes plāniem. Diario Gol avoti liecina, ka arī esošie darba devēji labprāt turpinātu sadarbību ar Pekermanu.

Hosē jau iepriekš laika posmā no 2004. līdz 2006. gadam vadīja Argentīnas izlasi. Viņa vadībā dienvidamerikāņi kļuva par 2005. gada Konfederāciju kausa vicečempioniem, bet nākamā gada Pasaules kausā vien 11 metru soda sitienu sērijā piekāpās mājiniecei Vācijai.

Atgādinām, ka pēc nesekmīgi aizvadīta Pasaules kausa finālturnīra, kurā Argentīnas izlase teju neizkļuva no apakšgrupas, bet astotdaļfinālā piekāpās nākamajiem čempioniem francūžiem, darba pienākumi tika uzteikti galvenajam trenerim Horhem Sampaoli, kurš šajā amatā stājās vien pagājušajā vasarā.

 

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar