Par spīti spekulācijām Punnenovs pagarina līgumu ar “Tigers”

Ivars Punnenovs, sportazinas.com
Ivars Punnenovs | Foto: SCL Tigers Facebook

Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) kluba Langnavas “Tigers” latviešu vārtsargs ir pagarinājis līgumu ar klubu līdz 2022.gada aprīlim un otrdien varētu atgriezties laukumā pēc savainojuma ārstēšanas, vēstīts kluba tīmekļa vietnē.

Tiek uzsvērts, ka ar līguma pagarināšanu “Tigers” izdevās paturēt komandā  vienu no vissvarīgākajām figūrām komandā.

Portāls “Swiss Hockey News” iepriekš rakstīja, ka Punnenovs aizvadīja sarunas ar “Bern” vienības menedžeri Florensi Šelingu, tomēr tas nebija vienīgais klubs, kas par latvieti interesējās.

“Šis līguma pagarinājums ir ārkārtīgi vērtīgs un ir arī svarīga zīme, ka mēs vēlamies piepildīt savas ambīcijas. Mēs esam ļoti priecīgi un lepni, ka Punnenovs ir izvēlējies sadarbību ar “Tigers”,” tiek citēts kluba sporta direktors Marks Eihmans. “Punnenovam, kurš ir “tīģeris” kopš 2015./16.gada sezonas, arī ģimenes iemeslu dēļ bija svarīgi palikt Emmentāles ielejā, kurā atrodas Langnava.

“Esmu iepazinis klubu un augstu to vērtēju. Turklāt mēs šeit jūtamies kā mājās un ļoti priecājamies par vēl vienu gadu, ko varēsim aizvadīt Langnavā”, rezumē 26 gadus vecais vārtsargs.

Klubs vēsta, ka šovakar plānota Punnenova atgriešanās laukumā mājas spēlē pret Rapersvīles “Jona Lakers”.

Jau ziņots, ka 10.septembrī Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) “Tigers” mačā ar “Lausanne” Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs guva aduktora muskuļa traumu.

Mačā, kurā ar 1:0 uzvarēja Langnavas vienība, Punnenovs savainojumu guva 20.minūtē.

Punnenovs “tīģeru” vārtos stājas jau sesto sezonu pēc kārtas.

“Tigers” komandu pametuši abi vadošie uzbrucēji Kriss DiDomeniko un Hari Pesonens un līdz ar to Punennovs tagad tiek uzskatīts par komandas lielāko zvaigzni.

Punnenovs visu karjeru spēlējis Šveicē, tur uzsākot profesionālo karjeru “Pikes Oberthurgau U17” jauniešu vienībā. Viņš “Tigers” pārstāv jau kopš 2015. gada, turklāt Šveices mediji lēš, ka viņš ir lielākās algas saņēmējs komandā.

Punnenovs bijis arī Latvijas U17, U18 un U20 izlašu dalībnieks. Tāpat viņš ir pārstāvējis galveno izlasi, taču Punnenovam nav paveicies ar to, ka pēdējos gados Latvijai ir virkne spēcīgu vārtsargu, tādēļ pie teikšanas tikt ir ļoti grūti. Viņam jākonkurē ar tādiem ripu ķērājiem kā Kristeru Gudļevski, Jāni Kalniņu, Elvi Merzļikinu un tagad arī Matīsu Kivlenieku, kurš sevi nupat pieteicies Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par