Par spīti traumai “Kings” zvaigzne ieradies PČ palīdzēt Šveicei izcīnīt zeltu

16/05/2023 17:42
Nokopēts
Kevins Fiala

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Losandželosas “Kings” un Šveices izlases uzbrucējs Kevins Fiala sarunā ar žurnālistiem atklājis, ka viņš kopā ar valstsvienību vēlas izcīnīt uzvaru šajā pasaules čempionātā.

“Ir lieliski atkal būt šeit. Vienmēr ir patīkami pārstāvēt savu valsti,” atzinis Fiala. “Taču tas bija grūts lēmums. Pirms NHL izslēgšanas spēlēm man bija diezgan nopietns savainojums, kādu laiku nebiju spēlējis.”

“Man vienkārši bija jāpabeidz rehabilitācija un jāpārliecinās, ka viss ir kārtībā. Tagad esmu šeit,” atklājis uzbrucējs. “Šveice ir maza valsts un mēs joprojām neesam sasnieguši savu mērķi [uzvarēt PČ]. Centīšos komandai uzvarēt vēl vairāk mačus, bet turnīrs ir tikai sācies. Mums ir jādodas soli pa solim un jākoncentrējas katrai dienai. Tad jau redzēsim, kas no tā sanāks.”

26 gadus vecais Fiala aizvadītajā NHL regulārajā sezonā bija otrs rezultatīvākais “Kings” spēlētājs, 69 spēlēs iekrājot 72 (23+49) punktus. Tikmēr trīs Stenlija kausa izcīņas dueļos viņam vieni vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Šobrīd Šveices izlase PČ sākumā svinējusi divas uzvaras – ar 7:0 pār Slovēniju un 3:0 pret Norvēģiju. Vēl šveiciešiem priekšā mači ar Kanādu, Čehiju, Slovākiju, Kazahstānu un Latviju.

Šveice turpina bruņoties – uz PČ dodas vēl viens NHL uzbrucējs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām