Par to, ka Gražulis nav pieteikts sastāvam, uzzināts 20 minūtes pirms spēles

10/10/2017 12:12
Andrejs Gražulis, www.sportazinas.com

Vien 20 minūtes pirms pirmās spēles FIBA Eiropas kausa kvalifikācijā Krievijas komandai “Parma” nav izdevies pieteikt četrus spēlētājus, kuru vidū bija arī Latvijas izlases spēlētājs Andrejs Gražulis, vēsta portāls properm.ru.

Pirmajā kvalifikācijas spēļu raundā pazudušu dokumentu dēļ spēlei netika pieteikti Konstantīns Bulānovs, Janiks Moreira, Trē Maklīns un latvietis Andrejs Gražulis. Tāpat šie paši spēlētāji netika pieteikti otrās kvalifikācijas raunda spēlei pret Francijas klubu “Le Portel”.

21.septembra spēle ar “Rabotnički” komandu pat nedaudz aizkavējusies, kad Permas vienība uzzinājusi par spēlētājiem, kuri palikuši ārpus pieteikuma.

“20 minūtes pirms spēles ar “Rabotnički” mēs uzzinājām, ka mums ir problēmas ar spēlētāju pieteikumu. Mēs domājām, ka spēlētāju varēs pieteikt jau uz atbildes maču, taču FIBA nolikums nosaka, ka spēlētāji jāpiesaka vēlākais trīs dienas pirms kvalifikācijas un/ vai regulārās sezonas sākuma,” situāciju skaidroja komandas ģenerāldirektors Aleksandrs Bašminovs, kurš ilgi nebija komentējis radušo problēmu.

Citā nolikuma punktā pausts, ka spēlētājus otrajai kvalifikācijas kārtai drīkst pieteikt līdz 28.septembrim, ko “Parma” arī centusies paveikt. FIBA palikusi pie sava un nav ļāvusi to darīt.

Bašiminovs vēsta, ka 16 no 18 komandas spēlētājiem pieteikumi sūtīti kopējā paketē. Izņēmumi bijuši Moreirs un Andrejs Gražulis, kuri bija aizņemti nacionālajās izlasēs. Tomēr Bulanova un Maklīna pieteikuma dokumenti līdz FIBA neesot aizgājuši.

Eiropas kausa kvalifikācijas pirmajā kārtā “Parma” divreiz droši uzvarēja Maķedonijas klubu Skopjes “Rabotnički”, bet otrās kārtas pirmajā mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 73:73 ar Francijas komandu “Le Portel”. Atbildes mačs tiks aizvadīts otrdien, taču Gražulis tajā arī nevarēs piedalīties.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
02/07/2022 16:59

Briedis piedzīvo fiasko arī boksa ringā, Opetaija uzvar pēc punktiem un atņem latvietim IBF jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc 12 raundiem…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām