Par Uldriķi interesējas vācu un angļu klubi

Roberts Uldriķis, sportazinas.com
Roberts Uldriķis | Foto: LFF

Pēc lieliski aizvadītas sezonas izskaņas Šveices superlīgā interese par Latvijas futbola izlases uzbrucēju Robertu Uldriķi izrādīta no Anglijas, Vācijas un arī Polijas līgām, sarunā ar laikrakstu “Latvijas Avīze” teica futbolists.

Uldriķis aizvadīto sezonu noslēdza spoži, jo pēc teju desmit mēnešu pauzes pēdējos piecos dueļos izdevās gūt četrus vārtus. Futbolists patlaban pašizolācijas apstākļos desmit dienas atpūtīsies dzimtenē, bet pēc tam jau atkal jāatgriežas Šveicē.

“Sezonas beigās bija patīkamas sajūtas… Uz pēdējiem diviem sezonas mēnešiem atnāca jauns treneris, misija bija skaidra – vajadzēja noturēties augstākajā līgā,” izskaņu Šveices superlīgas sezonā atminas Uldriķis. “Sākumā nespēlēju, bet man iedeva iespēju sevi parādīt un to arī izmantoju. Tāpat arī komanda sāka uzvarēt, un pašam izdevās gūt vārtus.”

Latvijas izlases uzbrucējs pie jaunā trenera Paolo Tramecani lielāku spēles laiku ieguva sezonas pēdējos mačos. Speciālists savu izvēli noteikti nenožēlo, jo tieši Uldriķa vārti pret Ženēvas “Servette” Sjonas klubam garantēja palikšanu Šveices superlīgā, kā arī vēlāk ieveda komandu kausa pusfinālā.

“Abi vārti čempionātā bija ļoti svarīgi, pirms tam ar vārtu guvumu pret “Zurich” aizsūtīja Mārča Oša komandu “Xamax” līgu zemāk. Vārti pret “Servette” izglāba mūs no pārspēlēm, un, starp citu, “Thun” tajās zaudēja “Vaduz”. Var teikt, ka šie divi vārtu guvumi atrisināja visu tabulas apakšgalu,” saspringto sezonas noslēgumu apraksta uzbrucējs.

Futbolists sarunā ar laikrakstu atklāja, ka Covid-19 pandēmijas laikā smagi strādājis pie fiziskās formas, ko viņam palīdzējis darīt pieredzējušais speciālists Ēriks Visockis. Darbs nesis rezultātus, jo interese par futbolista pakalpojumiem ir no vairāku valstu spēcīgākajiem čempionātiem.

“Liela daļa man raksta personīgi, bet es uzreiz aizsūtu pie tēva, kurš ir mans aģents. Tieši viņš risina šos jautājumus, lai pats varu koncentrēties futbolam,” par citu komandu aktivitāti stāsta Uldriķis. “No “Championship” līgas Anglijā, Vācijas, Polijas, raksta aģenti un interesējas, kāda situācija. Ar “Sion” man ir vēl divu gadu līgums, gatavojos atgriezties klubā, 20.augustā būs pirmais treniņš.”

Uzbrucējs nenoliedza, ka nākamsezon vēlētos tikt pie stabila spēles laika, lai jau pēc vienas sezonas varētu lūkoties spēcīgāka čempionāta virzienā.

Latvijas izlases uzbrucējam līgums ar Sjonas vienību vēl ir spēkā uz divām sezonām.

Uldriķis sezonu noslēdza ar zaudējumu Šveices kausa pusfinālā, kur ar 1:3 atzīts čempiones Bernes “Young Boys” pārākums.

Uzbrucējs guva savas komandas vienīgos vārtus, bet iepriekš izcēlās arī ceturtdaļfināla mačā.

“Sion” sezonu Šveices superlīgā noslēdza astotajā pozīcijā un tikai pēdējā mačā izvairījās no pārspēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par