Par Vestbruku izrāda interesi viena no Rietumu konferences vadošajām komandām

"Thunder" zvaigzne Rasels Vestbruks Foto: SI.com

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Hjūstonas “Rockets” izrādījis interesi par Oklahomsitijas “Thunder” saspēles vadītāju Raselu Vestbruku.

Kā zināms, vēl pirms pāris dienām “Thunder” izšķīrās aizmainīt Polu Džordžu, bet uzreiz pēc tam uzsāka sarunas ar Vestbruku par viņa nākotni klubā.

“The Athletic” apskatnieki Sems Emiks un Bret Dosons vienā no saviem rakstiem norādījuši, ka sarunās ar citu līgas komandu pārstāvjiem, “Rockets” norādīta kā “iespējamā ieinteresetā puse” Vestbruka iegūšanai.

Lai arī komandā jau atrodas divi spēlētāji, – Džeimss Hārdens un Kriss Pols – kuriem laukumā patīk daudz kontrolēt bumbu, tas gan nebūtu pārsteigums, zinot “Rockets” ģenerālmenedžera Derila Morija ideoloģiju, uzskatot, ka ceļu pretī titulam var nodrošināt piesaistot pēc iespējas vairāk superzvaigžņu. Piedevām tā būtu lieliska Hārdena – Vestbruka saiknes atjaunošana no “Thunder” laikiem.

“Rockets” pēdējos gados ir bijusi viena no vadošajām Rietumu konferences vienībām, taču tā arī nav spējusi iekļūt NBA finālā.

Kā zināms, Vestbruks visas 11 sezonas NBA aizvadījis tieši Oklahomsitijā, savukārt Hārdens uz Hjūstonu pārcēlās 2012. gadā, pēc tam kad četras sezonas bija aizvadījis “Thunder” rindās.

Tāpat kā potenciālie maiņas darījuma partneri tiek minētas Austrumu konferences pārstāves Maiami “Heat” un Detroitas “Pistons”.

“Heat”, kas nesen kā savā īpašumā ieguva Džimiju Batleru, potenciālajai maiņai ar “Thunder” varētu piedāvāt aizsargus Goranu Dragiču un Dionu Veitersu, savukārt “Pistons” piedāvājums izskatās labāks – centrs Andrē Dramonds, saspēles vadītājs Redžijs Džeksons un uzbrucējs Tonijs Snels.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par