Par virslīgas pirmā apļa labāko jauno spēlētāju atzīts “Jelgava” uzbrucējs Emsis

Aivis Emsis, sportazinas.com
Foto: Optibet Virslīga

Par “Optibet” virslīgas 2019. gada sezonas pirmā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts “Jelgava” uzbrucējs Aivars Emsis.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 1. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus:

Rihards Ozoliņš (FK Metta)
Kristers Tobers (FK Liepāja)
Daniels Balodis (BFC Daugavpils)
Aivars Emsis (FK Jelgava)
Raivis Skrebelis (BFC Daugavpils)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pēc čempionāta pirmajā aplī atzīts FK ”Jelgava” uzbrucējs Aivars Emsis, kurš balsojumā saņēma pārliecinoši lielāko punktu skaitu, kuram sekoja BFC ”Daugavpils” pārstāvis Daniels Balodis.

Aivars Emsis pirmā apļa ietvaros atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, turklāt pēc futbola statistikas platformas ”Instat” rādītājiem bija 8. produktīvākais uzbrucējs visā čempionātā, vidēji uzrādot indeksa rādītāju 192.

Informāciju sagatavoja “Optibet” futbola virslīga

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par