Pāragri mirusi Vācijas hokeja izlases spēlētāja

Sofija Kracera, sportazinas.com
Sofija Kracera | Foto: EN24News

30 gadu vecumā pāragri dzīvību zaudējusi kādreizējā Vācijas izlases hokejiste Sofija Kracera. Viņa ilgu laiku cīnījās ar vēža saslimšanu, bet to zaudēja pagājušajā nedēļā, informē Starptautiskā hokeja federācija (IIHF).

Kracerai bija lieliska hokejistes karjera. Viņa kopā ar “Planegg” komandu laikā no 2003. līdz 2017. gadam septiņas reizes triumfēja Vācijas čempionātā, kā arī no 2010. līdz 2015. gadam turnīrā uzvarēja piecas reizes pēc kārtas.

Kopā ar “Planegg” vienību Kracera 2010. gadā ieguva arī Elites sieviešu hokeja līgas titulu, bet divus gadus vēlāk izcīnīja Elites sieviešu hokeja līgas Superkausu.

“Esam zaudējuši lielisku sportisti, komandas biedri un ļoti labu draugu,” citēts “Planegg” komandas paziņojums. “Šis ir ļoti skumjš brīdis, taču esam ārkārtīgi pateicīgi par visiem sportiskajiem panākumiem, kurus sasniedzām ar Sofiju sastāvā.”

Kracera Vācijas izlasē aizvadīja 149 spēles un aktīvi darbojās kopējā valsts hokeja attīstībā. Piemēram, 2017. gada pasaules čempionātā vīriešiem viņa strādāja IIHF mārketinga un komunikācijas nodaļā.

Atvadīšanās no kādreizējās sportistes notiks 25. janvārī Dorfenā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par